خرید اینترنتی سینی نشا مدل 200 حفره

خرید اینترنتی سینی نشا مدل 200 حفره بدون واسطه و با بهترین کیفیت می توانید به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

عدم نیاز به فضای زیاد جهت انبارداری پوشش “یو-وی” و مقاومت بالا در برابر نور آفتاب پر کردن سریعتر ریشه نسبت بخ سینی های فوم تعداد بالاتر نشا در سطح نسبت به سینی های فوم عدم نیاز به ضدعفونی استفاده بهینه از سطح گلخانه قیمت مناسب و صرفه اقتصادی دارای مجرای تهویه هوای سطحی ابعاد یکسان و دقیق جهت کشت ماشینی و اتوماتیک شیارهای عمودی جهت زه کشی بهتر و ریشه زایی بیشتر خروج آسان نشا از داخل سینی در زمان انتقال به مزرعه جلوگیری از شیوع انواع بیماری های قارچی به دلیل وجود مجرای تهویه سطحی

کاربرد سینی نشاء 200 حفره

سینی نشاء در جنس های استیروفوم، پلی استیرن، پلی اتیلن و پلی پروپلین به دو صورت یکبار مصرف و چند بار مصرف در حفره های مختلف نیز تولید و روانه بازار شده است. سینی نشاء برای کاشت و جوانه زدن انواع گیاهان کاربرد دارد و گیاهانی مرغوب و یکنواخت نیز تولید و روانه بازار می کند.

مزایایی سینی نشاء

  • این محصول بسیار جمع و جور طراحی شده و نیازی به فضای زیاد جهت انبار دارد ندارد.
  • این محصول با پوشش یو وی طراحی شده و مقاومت بالایی در برابر نور آفتاب دارد.
  • عدم نیاز به ضدعفونی را دارد و بسیار آسان و راحت می باشد.
  • از قیمت مناسب و به صرفه و اقتصادی نیز می باشد.
  • جلوگیری از شیوع انواع بیماری های قارچی به دلیل وجود مجرای تهویه سطحی است.

خرید اینترنتی سینی نشا

برای خرید اینترنتی سینی نشا می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را بدون واسطه و با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید