خرید عمده لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای در دو نوع درجه یک و درجه دو که نوع درجه یک آن بسیار مناسب و با کیفیت می باشد. میتوانید این محصول را در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری سفارش دهید. این لوله ها به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19 ، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار تولید و روانه بازار می گردد.

خرید عمده لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

کاربرد لوله های پلی اتیلن آبیاری

لوله های پلی اتیلن که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های 400 تا 500 متری تولید شده و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی موجود می باشند. سایز این لوله ها در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد.

خرید عمده لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

انواع لوله آبیاری قطره ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایز و نوع لوله های آبیاری پلی اتیلن به جدول زیر مراجعه فرمایید.

خرید عمده لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

مزایایی لوله پلی اتیلن آبیاری

  •  این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  • این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند
  • . در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.
  • به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید