تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید نازل آب پاش 30 میکرون

خرید نازل آب پاش 30 میکرون

خرید نازل آب پاش 30 میکرون با بهترین کیفیت در تعداد بالا به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت آنلاین می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

خرید نازل آب پاش 30 میکرون

کاربرد نازل آب پاش 30 میکرون

نازل آب پاش 30 میکرون با بهترین کیفیت تولید شده است که کار آن پخش یکنواخت آب در محیط است که شما می توانید. نازل ها در واقع نوعی آب پاش با یک سوراخ بسیار ریز در حد دهم و یا صدم میلیمتر می باشند که وظیفه دارند آب را به صورت پودر و مه در آورده و داخل محیط پخش نمایند.

ویژگی های نازل آب پاش

  • کنترل میزان دما و رطوبت در فضاهای بزرگ و یکپارچه مانند گلخانه ها و سالنهای پرورش دام و طیور و حتی فضاهای باز شهری در زندگی امروزی ما اهمیت زیادی دارد که برای انجام این هدف طراحی های زیادی انجام شده و راههای گوناگونی پیشنهاد شده است.
  • یکی از بهترین و کارآمدترین و پربازده ترین این طرح ها سیستم های مه پاش هستند.
  • سیستمهای مه پاش با بوجود آوردن قطرات بسیار ریز آب با اندازه ی متوسط کمتر از 10 میکرون باعث میشوند که این قطرات فوق العاده کوچک آب به سرعت انرژی گرمایی موجود در محیط را جذب کرده و تبخیر شوند و بدون اینکه از خود خیسی بجا بگذارند محیط را خنک کنند.

خرید نازل آب پاش

برای خرید نازل آب پاش با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار در تجهیزات کشاورزی آریا می توانید به صورت عمده وخرده خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

قیمت لوازم آبیاری قطره ای درختان

قیمت لوازم آبیاری قطره ای درختان را می توانید با ارزان ترین نرخ بازار در …

پاسخی بگذارید