خرید نوار تفلون دنا با قیمت مناسب

خرید نواری درج شده تفلون دنا با قیمت مناسب با بهترین کیفیت و ارازن ترین قیمت بازار می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری کنید.

خرید نوار تفلون دنا با قیمت مناسب

نوار تفلون چه کاربردی دارد؟

نوار تفلون یا همان نوار آب بندی یکی از ملزومات در بخش های لوله کشی و مخصوصا گاز کشی است. این محصول با داشتن قابلیت تغییر حجم باعث میشوند تا فضای که دارد بین دنده های اتصالات دنده ای وجود دارد. نوار آب‌بندی که در انگلیسی با واژه PTFE شناخته می‌شود، نواری کم ضخامت (حدود ۷۰ تا ۱۰۰ میکرون) از جنس پلی تترافلوئورو اتیلن می‌باشد.

ویژگی های نوار تفلون

  • نوار های تفلون اکثرا در ساختمان های اداری، مسکونی و غیره در جهت آب بندی سیستم های لوله کشی و سیستم های آبرسانی کاربرد دارد.
  • و علاوه بر این برای آب بندی سیستم های انتقال دهنده و مسائل تاسیساتی مربوط به موتور خانه و پروژه های بزرگ پتروشیمی که با موادی مانند: نفت، گاز و مواد سمی و بسیار خورنده نیز مورد استفاده قرار میگیرند.
  • بعنوان مثال نوار تفلون تهران که میتواند در دمای ۱۷۰ درجه زیر صفر تا ۳۰۰ درجه بالای صفر بهترین کاربرد را از خود نشان بدهد.
  •  بیشتر مورد استفاده ی لوله کشی های ساختمانی قرار میگیرند.

خرید نوار تفلون دنا

برای خرید نوار تفلون دنا می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید