رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه با بهترین کیفیت در تعداد بالا به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا به فروش میرسد. رایزر ها کاربرد های مختلفی دارند و از آنها استفاده های فراوانی میشود. بصورت کلی از رایزر برای رساندن آب به سطح خاک و انشعاب گرفتن از لوله اصلی که در زیر خاک قرار گرفته استفاده میکنند.

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

رایزر پلیمری 2 اینچ چه کاربردی دارد؟

در سیستم آبیاری بارانی که محصولات بوسیله ی یک آبپاش و بصورت باران، آبیاری میشوند، رایزر بسیار میتواند کمک کند. گاهی خیلی وقت ها لوله های اصلی در زیر خاک پنهان میشوند تا در معرض آسیب قرار نگیرند. در اینجا برای نصب آبپاش به لوله اصلی از رایزر استفاده میکنند. بصورت یک انشعاب از لوله اصلی جدا میشود و سر آن آبپاش یا همان اسپرینکلر قرار میگیرد و زمین را آبیاری میکند.

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

مزایای رایزر پلیمری

  • علاوه بر استحکام و دوام بیشتر، بسیار سبک تر و ارزان تر از انواع موجود در بازار است.
  • بازو بسته کردن رایزرها به سادگی در مزرعه انجام گرفته و نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارد.
  • در مقابل خوردگی، فرسایش و فعل و انفعالات شیمیایی کاملا مقاوم است.

مشخصات فنی رایزر پلیمری

  • قابل تولید در طول های مختلف
  • مقاوم در برابر نورخورشید و محیط های خورنده
  • دارای فشار اسمی ۱۰ بار
  • دارای رزوه استاندارد و مستحکم
  • مطابق با استاندارد Bs

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

معرفی رایزر پلیمری :

رایزر پلیمری یکی از اجزای مهم سیستم های آبیاری تحت فشار است که نقش مهم و مؤثری بر عهده دارد.
این محصول کاربرد های فراوانی دارد که از آن استفاده های زیادی می شود. عملکرد اصلی این رایزر ها به گونه ای است انتقال آب را بر روی زمین های کشاورزی فراهم می کند. این کارکرد را به وسیله انشعاب گیری از لوله اصلی یا فرعی سیستم مربوطه اعمال می کند. این رایزر از جنس مرغوب پلیمری ساخته شده است که بیشتر برای کاربرد آب های شور توصیه می شود زیرا مقاومت بسیار بالایی دارد.
رایزر های پلیمری را می توانید در انواع سایز و طول های مختلف پیدا کنید تا استفاده از آن ایده آل تر شود.

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

کاربرد رایزر پلیمری :

رایزر پلیمری مدل مناسبی برای استفاده در سیستم آبیاری بارانی است. در این سیستم ها، لوله های اصلی برای در امان بودن از آسیب در زیر خاک مخفی می شود.
در این میان کاربردی اصلی رایز این است که آبپاش را به لوله اصلی متصل می کند تا عمل آبیاری را در بهترین شیوه ممکن فراهم کند. همچنین در مواقعی که گیاهان و محصولات رشد بالاتر از یک متری دارند، آبیاری آن ها دشوار و‌ گاهی غیر ممکن می شود.
در این راستا رایزر پلیمری می توانند کمک کننده مهمی در آبیاری از طریق آبپاش در سطح بالاتر باشد. به گونه ای که لوله مربوطه از طریق رایزر میزان آب را به سطح آبپاش در بالاتر از محصولات به صورت یکنواخت توزیع می کند.

ویژگی رایزر پلیمری :

همانطور که گفته شد رایزر پلیمری در انواع سایز های متعددی طراحی شده اند. این سایز ها شامل 1 اینچ، 1/4 1 اینچ، 1/2 1 اینچ، 2 اینچ، 1/2 2 اینچ و 3 اینچ می باشد. این رایزر ها نقش مهمی برعهده دارند که در صورت نبودن آن‌ به کاهش ضریب یکنواختی آبیاری منجر می شود و بخش های وسیعی از مزارع نیز از آبیاری بی بهره خواهند شود.
این رایزر ها از مزایای فوق العاده ای بهره می برند که دارای تأییدیه معاونت آب و خاک وزارت بهداشتی می باشد.

رایزر پلیمری 2 اینچ به قیمت فروش ویژه

رایزر پلیمری ۲ اینچ به قیمت فروش ویژه

در نمایندگی های ما هرجا که باشید می توانید انواع سایز و ابعاد مختلف رایزر پلیمری را به صورت خرده یا عمده خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید