فروش اتصالات پلی اتیلن آبیاری قطره ای

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت عرضه کننده انواع نوار آبیاری در دو نوع درزدار و پلاک دار در سایز های مختلفی می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

فروش اتصالات آبياري قطره اي با کیفیت عالی

کاربرد نوار تیپ

نوار تیپ از جنس پلی اتیلن نرم با بهترین کیفیت در دو نوع درزدار و پلاک دار نیز تولید می شود. نوار تیپ درزدار یکسری درزها بر روی مانند زیگزاگ بر روی آن نصب و راه اندازی شده است که از طریق آن آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی می دهد.

نوار آبیاری تیپ پلاک دار همان طور که از نامش پیداست یکسری پلاک با اندازه های معین بر روی آن نصب و راه اندازی شده که از طریق پلاک ها آبیاری یکنواختی به محصولات کشاورزی می دهد. نوار تیپ بیشترین کاربرد را در سیستم آبیاری قطره ای دارد و مخصوص برای کشت های ردیفی مانند: (مانند گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه) و نیز گیاهان زراعی (گندم، ذرت، حبوبات) وسیله پخش آب به اندازه کافی نزدیک گیاه نصب می‌شود.

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت

معرفی نوار تیپ:

نوار تیپ آبیاری به دلیل مزایای گسترده ای که دارد مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است. این نوار ها در مقایسه با لوله های پلی اتیلن آبیاری دارای نرمی و خواص انعطاف پذیری بالاتری هستند.
برای همین به راحتی حمل و یا به خوبی به دور نهال ها و محصولات زراعی می پیچد. همچنین دارای قابلیت جمع آوری آسان بعد از هر فصل می باشد. این نوار تیپ ها برای محصولات کشتی و ردیفی مناسب می باشد.
به علاوه نه تنها موحب آبرسانی می شود، بلکه به خوبی به انتقال کود و مواد مغذی گیاهان می پردازد. بر روی این نوار ها فواصل روزنه های متعددی ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر تعبیه شده است که کشاورزان بنابر نیاز خود هرکدام را انتخاب می کنند.

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت

ویژگی نوار تیپ آبیاری:

نوار تیپ آبیاری دارای مواد تشکیل دهنده باکیفیت هستند که ماندگاری بالایی دارند. این نوار های آبیاری در انواع ضخامت های مختلف عرضه می شوند.
حداقل فشار در این نوار ها به میزان 0.4 و حداکثر تحمل فشار کاری به مقدار ۱ اتمسفر می باشد. این نوار ها به صورت تیپ درز دار و پلاک دار عرضه می شوند.
نوار تیپ ها به گونه کلاف ارائه می گردند که هر کلاف نوار ۱۰ سانتی متری به میزان ۱۲۰۰ متر و هر کلاف نوار تیپ ۲۰ و ۳۰ سانتی متری به میزان ۱۵۰۰ متر می باشد. به علاوه دارای انواع ضخامت های 175 میکرون, 200 میکرون, 250 میکرون می باشند.

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت

مزایای نوار تیپ آبیاری:

  • نوار تیپ آبیاری دارای مزایای زیادی می باشد. این نوار ها نصب سریع و آسانی دارند.
  • هر رول این نوار ها به راحتی حمل می شوند.
  • قابلیت استفاده این نوار ها در انواع زمین ها و جالیز ها امکان پذیر می باشد.
  • دارای اتصالات ساده و ارزان قیمت می باشند.
  • مانع از چسبیدن جلبک ها و رسوبات معدنی به دیواره نوار می شوند.
  • این نوار ها در مقابل کودهای شیمیایی، سموم و آفات و غیره مقاوم هستند.
  • این نوار ها مانع از اتلاف آب می شوند.

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت

سایت فروش نوار تیپ ارزان قیمت عرضه کننده انواع نوار تیپ به صورت عمده و خرده به سراسر ایران از طریق شماره های درج شده در وب سایت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید