فروش تایمر آبیاری قطره ای دو کاناله آمیکو

فروش تایمر آبیاری قطره ای دو کاناله آمیکو با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت در انواع تایمر تک خروجی و 2 خروجی در تجهیزات کشاورزی آریا به فروش میرسد.

کاربرد تایمر آبیاری دو کاناله آمیکو

تایمر آبیاری آمیکو محصول شرکت رین ایتالیا تایمر آبیاری آمیکو 2+AMICO تولید و عرصه بازار شده است. تایمر آبیاری قطره ای آمیکو  با داشتن دو خروجی آب، میتواند برنامه ریزی آبیاری دو منطقه به طور کاملا مجزا و مستقل فراهم شده است. برای بازده گیاهان و صرفه جویی در هزینه وقت و انرژی تایمر آبیاری آمیکو  را میتوانید به صورت اتوماتیک زمانبندی کنید. با آمیکو می‌توانید هر نوع سیستم و تجهیزات آبیاری کشاورزی و گلخانه ای را آبیاری کنید. تایمر آمیکو دو عدد باتری قلمی نیاز دارد و با آن تا بیشتر از دو سال آبیاری را برای گلدان‌های شما انجام می‌دهد.

فروش تایمر آبیاری قطره ای دو کاناله آمیکو

5 ویژگی که یک تایمر خوب باید داشته باشد؟

 1. تایمر آبیاری 2+AMICO قابلیت برنامه ریزی برای آبیاری به مدت 1 دقیقه تا 4 ساعت را دارد.
 2. صفحه نمایش بزرگ سه اینچی تایمر آبیاری آمیکو، امکان نمایش همه تنظیمات رو در یک صفحه فراهم کرده است.
 3. ساعت، زمان شروع آبیاری، مدت آبیاری، تکرار یا دور آبیاری و زمان آبیاری بعدی از پارامترهایی است که در صفحه نمایشگر LCD تایمر قابل ملاحظه است.
 4. نور پس زمینه نمایشگر امکان تنظیم و کنترل تایمر را حتی در طول شب فراهم کرده است.
 5. از قابلیتهای قابل توجه تایمر آبیاری آمیکو، امکان جدا شدن واحد تنظیمات از بدنه اصلی تایمر است که این ویژگی امکان نصب و تنظیمات تایمر را آسانتر کرده است.

فروش تایمر آبیاری قطره ای دو کاناله آمیکو

مزایایی تایمر آبیاری دو خروجی آمیکو

 • دارای ساعت داخلی دستگاه است.
 • قابلیت نمایش ساعت آبیاری بعدی را دارد.
 • کار با باتری تا بیشتر از دو سال امکان پذیر است.
 • دارای ساعت دقیق برای آبیاری منظم
 • فعال کردن آبیاری دستی و مشخص کردن مدت زمان آن
 • فاصله آبیاری از هر 6 ساعت الی 15 روز بر اساس نیاز گیاه
 • میزان قابل تنظیم آبیاری از 1 الی 240 دقیقه بر اساس نیاز گیاه
 • صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه که امکان برنامه ریزی راحت را به شما می‌دهد.

معرفی بیشتر تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو :

تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو از محصولات پرفروش است که از میفیت ساخت عالی و ساختار ویژه برخوردار است.
این محصول به خصوص برای مواقعی که در مسافرت هستید گل و گیاهان باغچه یا محوطه شما را به صورت خودکار و در عین حال منظم در بازده زمانی مشخصی آبیاری می کند. از این رو از خشک شدن و پژمده شدن گیاهان شما جلوگیری کرده و رشد عالی و زیبای آن ها را نیز تضمین می کند. به طور کلی این تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو دارای کاربرد های زیادی جهت آبیاری خودکار روف گاردن، ابیاری خودکار گلخانه، فضای سبز، گل ها و گیاهن تراس، حیاط و غیره می باشد.

فروش تایمر آبیاری قطره ای دو کاناله آمیکو

سایر خصوصیات تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو :

تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو بهترین استفاده را از منابع آبی جهت آبیاری محصولات فراهم می کند. از این رو گزینه ای مناسب جهت صرفه جویی از مصرف منابع آبی می باشد.
شما می توانید از طریق این دستگاه طبق نیاز مربوطه گل و گیاهان از هر ۶ ساعت الی ۱۵ روز فاصله آبیاری را تنظیم کنید. به علاوه این تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو  برای آبیاری منظم در زمان صحیح از ساعت بسیار دقیقی بهره مند می باشد.

فروش تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو

وب سایت ما در سراسر داخل کشور عرضه کننده عمده و تکی  تایمر آبیاری قطره ای دوکاناله آمیکو در پایین ترین قیمت ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده تماس بگیرید و مدل مربوطه را کمتر از ۲۴ ساعت درب منزل خود تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید