تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی تجهیزات آبیاری می توانید تهیه نمایید.

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن

کاربرد شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای

شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای در سایز های 16 – 1/2*16 – 1/2*1/2 – تیپ به 1/2 و 16 – 5/8*16 و 5/8*1/2 تولید می شود. در ساختار شیر انشعاب یک قسمت زرد شیر به ناف کمربند پلی اتیلنی نصب و راه اندازی می گردد و قسمت دیگر هم به وسیله دست با اندکی فشار به لوله پلی اتیلنی 16 میلیمتری نصب می گردد.

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای

مزیت های شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای

  • شیر انشعاب پلی اتیلن با برترین مواد پلی اتیلنی تولید شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد خوردنده، پوسیدگی، ساییدگی و اشعه مضر ماواری بنفش را دارد.
  • شیر آلات پلیمری از جنس پلی پروپیلن کوپلیمر مرتبط با لوله های پلی اتیلن می باشد.
  • شیر انشعاب برای گرفتن انشعاب از لوله اصلی پلی اتیلن به لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای و یا لوله تیپ استفاده می شود.

معرفی شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای:  شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای یکی از تجهیزات اصلی و مورد نیاز سیستم های آبیاری قطره ای می باشد. در صورتی که بخواهیم نوار تیپ آبیاری قطره ای را به لوله های اصلی پلی اتیلن آبیاری یا لوله های با سایز ۱۶ میلی متری متصل کنیم، این مدل از اتصالات به کمک شما می آید. همچنین این شیر انشعاب همراه مهره جهت آب بندی کردن معتبر تیپ مورد استفاده قرار می گیرد. پیاده سازی و اتصال این مدل از اتصالات بسیار آسان است که به طور کلی استفاده کم و در عین حال مفید از آب را فراهم می کند.  معرفی شیر انشعاب قطره ای بست ابتدایی: شیر انشعاب قطره ای بست ابتدایی جهت گرفتن انشعاب از لوله اصلی پلی اتیلن به لوله قطره ای استفاده می شود. این محصول در انواع ابعاد متعدد 16 – 1/2*16 – 1/2*1/2 – تیپ به 1/2 و 16 – 5/8*16 و 5/8*1/2 موجود است که ماناسب با نیاز کاربران انتخاب می شوند. جنس بدنه مرغوب این مدل از شیر انشعاب از مواد اولیه پلی اتیلن و بسیار مستحکم تشکیل شده است. درنتیجه مدت زمان طولانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. فشار کارکرد این محصول به میزان ۴ بار است. به علاوه این شیرآلات از طریق پانچ کردن به همراه واشر سیلیکونی اعمال می گردد.  ویژگی شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای: طریق ساخت این شیر های انشعاب پلی اتیلن قطره ای به صورت تزریقی است. به گونه ای که با دستگاه تزریق پلاستیک و قلب مخصوص و مواد اولیه باکیفیت پلی اتیلن از نوع شیر توپی طراحی و ساخته می شود. همچنین در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم می باشد و از قابلیت نصب ساده بدون استفاده از نوار تفلون و دیگر ابزار های سنگین انجام می گردد. از دیگر ویژگی های عالی این شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای وزن سبک و حمل و نقل ساده است.

معرفی شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای:

شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای یکی از تجهیزات اصلی و مورد نیاز سیستم های آبیاری قطره ای می باشد. در صورتی که بخواهیم نوار تیپ آبیاری قطره ای را به لوله های اصلی پلی اتیلن آبیاری یا لوله های با سایز ۱۶ میلی متری متصل کنیم، این مدل از اتصالات به کمک شما می آید. همچنین این شیر انشعاب همراه مهره جهت آب بندی کردن معتبر تیپ مورد استفاده قرار می گیرد. پیاده سازی و اتصال این مدل از اتصالات بسیار آسان است که به طور کلی استفاده کم و در عین حال مفید از آب را فراهم می کند.

معرفی شیر انشعاب قطره ای بست ابتدایی:

شیر انشعاب قطره ای بست ابتدایی جهت گرفتن انشعاب از لوله اصلی پلی اتیلن به لوله قطره ای استفاده می شود.
این محصول در انواع ابعاد متعدد 16 – 1/2*16 – 1/2*1/2 – تیپ به 1/2 و 16 – 5/8*16 و 5/8*1/2 موجود است که ماناسب با نیاز کاربران انتخاب می شوند.
جنس بدنه مرغوب این مدل از شیر انشعاب از مواد اولیه پلی اتیلن و بسیار مستحکم تشکیل شده است. درنتیجه مدت زمان طولانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. فشار کارکرد این محصول به میزان ۴ بار است. به علاوه این شیرآلات از طریق پانچ کردن به همراه واشر سیلیکونی اعمال می گردد.

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای

ویژگی شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای:

طریق ساخت این شیر های انشعاب پلی اتیلن قطره ای به صورت تزریقی است. به گونه ای که با دستگاه تزریق پلاستیک و قلب مخصوص و مواد اولیه باکیفیت پلی اتیلن از نوع شیر توپی طراحی و ساخته می شود. همچنین در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم می باشد و از قابلیت نصب ساده بدون استفاده از نوار تفلون و دیگر ابزار های سنگین انجام می گردد. از دیگر ویژگی های عالی این شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای وزن سبک و حمل و نقل ساده است.

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن قطره ای

فروش شیر انشعاب پلی اتیلن

فروش ویژه شیر انشعاب پلی اتیلن با بهترین کیفیت در سایز های مختلف به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است و به صورت عمده و خرده می توانید این محصول را خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید