فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

فروش شیر یکطرفه هوا برنجی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

کاربرد شیر یکطرفه هوا برنجی

شیر یکطرفه هوا برنجی طبق استاندارد های روز دنیا با بهترین کیفیت در سایز های مختلف تولید و روانه بازار شده است. این محصول دارای یک فنر در یک طرفش است که عبور سیالات را از یک طرف ایجاد می کند و مانع برگشت آب می شود و مانع ایجاد اختلال در سیستم آبرسانی می شود.
این شیر در مواردی مانند چاه ها که آب را به تراز ارتفاعی بالاتری هدایت میکنند زمانی که پمپ کار نمی کند از برگشت آّب به پایین جلوگیری میکند زیرا اصلی ترین خطر در این موارد معکوس کارکردن پمپ و در نتیجه سوختن آن است.

مشخصات فنی شیر یکطرفه برنجی

  • متریال: برنج
  • اتصال : دنده ای BSP
  • سایز: 1/2 الی 4
  • نصب: عمودی، افقی و زاویه دار

فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

معرفی شیر یکطرفه هوا برنجی :

شیر یکطرفه هوا برنجی یکی از قطعات جانبی خطوط لوله کشی است که وظیفه مهمی را برعهده دارد. نقش اصلی این دسته از شیرالات اجازه عبور هوا تنها از یک طرف دارد. به صورتی که در هنگام برگشت این سیال، این شیر مانع از حرکت جریان به گونه بالعکس می شود.
عملکرد این شیر یکطرفه هوا برنجی در اصل به صورت اتوماتیک است که جهت باز و بسته شدن نیازی به دستگاه های دیگر یا نیروی انسانی کمکی ندارد. این شیرهای یک‌طرفه را می توانید در انواع خطوط لوله کشی که پمپ داشته باشد نصب می شود. برای نمونه در انواع خطوط لوله کشی خانه، صنعت و غیره این دسته از شیرها یافت می شود.

عملکرد شیر یکطرفه هوا برنجی :

شیر یکطرفه هوا برنجی دارای ساختار و کاربرد ساده ای است که به جریان سیال ها حساسیت نشان می دهد. داخل این شیرالات از یک گوی یا دیسک تشکیل شده است و یک فنر در این میان تعبیه شده است.
این فنر قابلیت فشرده شدن گوی را دارد. برای همین اجازه حرکت فشار جریان را به جلو و تنها از یک ‌طرف به خوبی فراهم می کند. با این حال، شیر در حالت باز شدن قرار می گیرد. همچنین در صورتی که جریان و فشار سیال کم شود و در جهت برگشت حرکت کند، این شیر یکطرفه هوا برنجی به صورت خودکار در حالت بسته قرار می گیرد.

ویژگی شیر یکطرفه هوا برنجی :

شیر یکطرفه هوا برنجی، دارای طراحی پیچیده نیست. بلکه تنها از قطعات مختلفی مانند دیسک، فنر، بدنه و پوسته تشکیل شده است. این محصول دارای کاربرد های زیادی از جمله تخلیه پمپ، خطوط هوا، گاز، میعانات، بخار و غیره می باشد. این محصولات با ماکزیمم دمای 100 ~ 20- درجه با توجه به سایز و سیال تولید می شود‌.

فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

مزایای شیر یکطرفه هوا برنجی :

شیر یکطرفه هوا برنجی دارای ساختار ویژه و منحصر به فردی است. همچنین نصب و اجرای بسیار ساده و بی درد سری دارد.
این دسته از ششیرالات دارای عملکرد صحیح و در عین حال سریع و قابل اطمینان است. این محصول از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت ساخته شده است که می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. به علاوه دارای مقاومت بالا در برابر دما، فشار، ضربه، زنگ زدگی، رطوبت و غیره می باشد.

فروش شیر یکطرفه هوا

فروش شیر یکطرفه هوا با بهترین کیفیت و ارازن ترین نرخ بازار به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید