فروش عمده لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای

فروش عمده لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای با قیمت ارزان به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی این محصول به سراسر کشور. در آبیاری قطره ای، لوله های پلی اتیلن بسیار پر مصرف و پر کاربرد است.

کاربرد لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای

لوله های پلی اتیلین جزو پر مصرف ترین لوله ها در آبیاری قطره ای محسوب میشود. که امروزه به دلیل مقاومت زیاد و مقاوم در برابر فشار و اشعه نور خورشید در زمینه کشاورزی بسار پر طرفدار است.

این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های 400 تا 500 متری تولید شده و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی موجود می باشند. سایز این لوله ها در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

فروش عمده لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای

مشخصه فنی لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

  • لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز 16 میلی متر استفاده می شود.
  • این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19 ، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای سادهو دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.
  • لوله پلی اتیلن دریپر سرخود در کلافهای 200 و 400 متری تولید می شود.

فروش عمده لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای

مزایای لوله آبیاری قطره ای

  • لوله آبیاری قطره ای در دو نوع درجه یک و درجه دو تولید شده که نوع درجه یک و ممتاز آن بسیار مناسب و با کیفیت می باشد.
  • این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  • این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد. به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

فروش عمده لوله های آبیاری پلی اتیلن قطره ای

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش عمده لوله های آبیاری به صورت اینترنتی و حضوری در فروشگاه کشاورزی آریا امکان پذیر است. جهت دریافت لیست کامل محصولات و قیمت روز با شماره های زیر در تماس باشید.[/box]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید