فروش لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در دو نوع درجه یک و درجه دو تولید شده و در تجهیزات کشاورزی آریا در خدمت شما عزیزان قرار دارد. این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19 ، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای ساده و دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.

فروش لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

کاربرد لوله های آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالایی که دارد بیشترین کاربرد را در آبیاری قطره ای را داراست. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های 400 تا 500 متری تولید شده و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی موجود می باشند. سایز این لوله ها در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

فروش لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

مزایایی لوله های آبیاری قطره ای

  • لوله پلی اتیلن به دلیل سطحی صافی که دارد امکان گرفتگی لجن و رسوب را ندارد.
  • این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  •  لوله آبیاری دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی درآن وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • لوه پلی اتیلن در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نمیشود.
  • به دلیل وزن سبکی که دارد در نصب و اجرا بسیار راحت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید