فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش میرسد. به دلیل تنوع کاربرد نایلون کشاورزی مشتریان بنابر نیاز خود ضخامت و متراژ نایلون ها را سفارش می دهند و به نسبت سفارش مشتریان قیمت ها متغیر است. برای سفارش و اطلاع از قیمت با شماره های موجود تماس فرمائید.

کاربرد نایلون عریض کشاورزی

کشاورزان و باغداران برای نگهداری و از بین نرفتن محصولات خود در برابر تغییرات دما و … از نایلون های کشاورزی استفاده می کنند. نایلون کشاورزی کاربردی زیادی دارد مانند: کارهای کشاورزی، صنعتی و ساختمانی استفاده زیادی میشود.

جنس نایلون عریض به صورت ساده و ترکیبی از مواد افزودنی UV یا همان ضد اشعه ماورای بنفش استفاده شده تا زمان ماندگاری نایلون های گلخانه ای در مقابل تابش نور خورشید افزایش پیدا کند و این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های خرید مجدد و تولید محصولات بهتر خواهد شد.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

مشخصات نایلون عریض

نایلون های کشاورزی به صورت یک تا چند لایه با عرض 10 سانتی متر تا 12 متر و ضخامت 25 میکرون تا 600 میکرون متفاوت است که بنابر درخواست و سفارش مشتری تولید می شود.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

موارد استفاده از نایلون کشاورزی

  • افراد که در زمینه پرورش قارچ نیز فعالیت دارند برای مسقف کردن محل پرورش قارچ از این نایلون ها استفاده می کنند.
  • برای مسقف کردن گلخانه ها
  • در زمینه دامپروری
  • برای پوشش کف استخر
  • به عنوان پوشش برای برخی قسمت های ساختمانی به کار می رود.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

معرفی بیشتر نایلون عریض کشاورزی :

نایلون عریض یکی از تجهیزات مهم کشاورزی به حساب می آید که می تواند بهترین و ارزان ترین پوشش دهی گیاهان و محصولات را فراهم کند. این محصول از انواع مختلفی تشکیل شده است که از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
همچنین موجب بازدهی بیشتر و رشد مناسب و یکنواخت گیاهان می شود. به طور کلی این نایلون های عریض کشاورزی بسته به مدل مربوطه در انواع افزودنی های ضد اشعه ماوراء بنفش، تنظیم کننده دما و ضد شبنم و غیره طراحی و تولید شده است.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

ویژگی نایلون عریض کشاورزی :

نایلون عریض کشاورزی در انواع سایز های با عرض متعدد ۱ متر الی ۲۴ متر عرضه می شود که از ضخامت های مختلف ۱۵۰ میکرون الی ۳۰۰ میکرون بهره می برند. از این رو می توانید متناسب با نوع محصولات و نوع کاربرد و نیاز خود مدل مربوطه را انتخاب کنید.
از طرف دیگر این نایلون های عریض کشاورزی در انواع مدل های یک لایه، دو لایه، سه لایه و غیره عرضه می شوند که برترین عملکرد ها را فراهم می کنند. همچنین هرچه لایه های این نایلون بیشتر باشد مقاومت آن ها نیز نسبت به مدل های لایه پایین ، افزایش می یاید.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

مزایای نایلون عریض کشاورزی :

نایلون های عریض دارای مزایای فوق العاده ای هستند. برای مثال با سقف کردن بر روی محصولات کشاورزی، از آن ها در برابر عوامل طبیعی و جغرافیایی محافظت ویژه ای می کند. برای نمونه گل ها، گیاهان، میوه ها و سبزیجات را در برابر شرایطی اعم از یخ زدگی، پژمرده شدن و خشک شدن نیز در امان نگه می دارد.
از دیگر مزایای این نایلون های عریض قیمت مقرون به صرفه در مقایسه با سایر روش ها و کاربرد بدون جایگزین آن می باشد. به علاوه گزینه ای مقاوم در برابر گرما، سرما، گرد و غبار، باران و غیره می باشد.

فروش نایلون عریض کشاورزی در بوشهر

فروش نایلون عریض کشاورزی :

نایلون های عریض کشاورزی یکی از مقاوم ترین گزینه ها هستند که موجب حفظ تعادل دمای مورد نیاز گیاهان می شوند. نمایندگی های تجهیزات کشاورزی آریا ارائه دهنده ارزان ترین نایلون عریض کشاورزی است. جخت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید