تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / فروش نوار تیپ تهران کیفیت بالا

فروش نوار تیپ تهران کیفیت بالا

فروش نوار تیپ تهران کیفیت بالا با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا با ارزان ترین قیمت بازار به صورت اینترنتی و حضوری می توانید خریداری نمایید.

فروش نوار تیپ تهران

کاربرد نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ ها اکثرا در دو نوع درزدار و پلاک دار نیز تولید می شود که جنس آنها از پلی اتیلن نرم می باشد که برای کشت های ردیفی مانند: توت فرنگی، گوجه، کلم، کاهو و…. می توانید استفاده کنید و آبیاری یکنواختی بدون هر رفت آب به محصولات کشاورزی تان داشته باشید.
در واقع نوار تیپ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیرند که هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.

مزیت های نوار تیپ آبیاری

  • نصب و راه اندازی آسان
  • مانع اتلاف آب
  • پس از هر دوره آبیاری می توانید جمع آوری کنید و دوره بعدی استفاده کنید.
  • کاهش هزینه های نیروی کارگی
  • اما پرمصرف ترین نوع آنها نوار آبیاری با ضخامت ۲۰۰ و ۱۵۰ میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر می باشد.

فروش نوار تیپ تهران

فروش نوار تیپ تهران با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی ما از طریق شماره های درج شده امکان پذیری می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز با قیمت بسیار مناسب تنها از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد. این محصولات انعطاف پذیری بالایی نسبت به لوله ها دارند ازهمین رو به دلیل وزن سبک و قابل حمل آسان آن ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید