فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا با قیمت مناسب

فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا با قیمت مناسب در سایز های مختلف به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است.

فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا با قیمت مناسب

کاربرد فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا

فیلتر دیسکی ایریتک یکی از مهمترین قسمت های سیستم آبیاری تحت فشار و بارانی می باشد و سبب می شد تا ذرات و ناخالصی ها مهمترین قسمت در یک سیستم آبیاری تحت فشار سیستم فیلتراسیون می باشد.
چرا که در صورت عدم فیلتراسیون صحیح، ذرات معلق وارد سیستم شده و باعث تولید مشکل در کارائی نازل ها می گردد. این مسئله در آبیاری قطره ای که نازلهای آن قطره جکان ها می باشند از اهمیت بیشتر برخوردار بوده و انتخاب فیلتر مناسب نقش حیاتی در سلامت یک سیستم آبیاری را خواهد داشت.

معرفی مینی فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا

مینی فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا از قطعات ضروری و اساسی سیستم‌ های آبیاری بارانی و قطره ای به حساب می آید که در انواع سایز های مختلف موجود هستند.
این فیلتر ها کاربرد باکیفیت، عملکرد سریع و ویژه ای دارد. پیشنهاد ما برای شما نصب این مدل از فیلتر دیسکی در سیستم های آبرسانی مزارع شما می باشد. چراکه مانع از ذرات ناخواسته داخل آب می شود.
زیرا بدون این محصول در قسمت قطره چکان ها یا اسپرینکلر ممکن است موجب گرفتگی هایی به وسیله گرد و غبار شود.
این مواد که می توانند موحب مسدود شدن مسیرها شوند عبارتند از ذرات شن، ماسه، سنگریزه و لجن. با این گرفتگی در مرحله اول دلایل فیزیکی می باشد و در ‌موقعیت بعدی موجب مسدود شدن شیمایی و سپس به وجود آمدن باکتری می شود.
در این راستا مینی فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا می تواند راه حل مهم و مؤثری باشد.

فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا با قیمت مناسب

عملکرد مینی فیلتر توری ایریتک ۲ اینچ

مینی فیلتر دیسکی ایریتک ۲ اینچ بهترین تصفیه کننده در مسیر آبیاری بارانی و قطره ای می باشد. این فیلتر های توری شباهت زیادی به مینی فیلتر های دیسکی دارد. به گونه ای که تنها تفاوت آن کارتریج داخلی آن ها می باشد.
در فیلتر های توری برای تصفیه ذرات از تورهای مختلف و در فیلتر های دیسکی از دیسک استفاده می کند.
کاربرد این مینی فیلتر توری ایریتک ۲ اینچ در باغ ها و محوطه فضای سبز و ویلاها با صد عدد درخت مناسب است. با این اوصاف این دسته از محصولات موجب پخش یکنواخت و آبدهی یکسانی در مناطق مختلف آبیاری می شود.

فیلتر دیسکی ایریتک ایتالیا با قیمت مناسب

ویژگی های مینی فیلتر توری ایریتک ۲ اینچ

  • مینی فیلتر توری ایریتک ۲ اینچ از مواد پلی آمید مرغوب تشکیل شده است.
  • به علات داشتن خاصیت عالی آنتی یو وی این فیلتر ها در مقابل درجه حرارت نور خورشید دوام می آورد.
  • تحمل فشار کاری این فیلتر به میزان ۴ اتمسفر می باشد.
  • این محصولات دارای طول عمر بالا و نصب و راه اندازی ساده ای است.
  • از قابلیت شستشوی ساده و آسانی بهره می برد.

فیلتر دیسکی ایریتک

فیلتر دیسکی ایریتک با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید