قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب در لیتر های 4 و 8 لیتر با بهترین کیفیت به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر است.

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

کاربرد قطره چکان باغی یورودریپ

قطره چکان یورودریپ کرونا محصولی از کمپانی یونان (eurodrip) با بهترین کیفیت تولید شده است. این قطره چکان با قابلیت جبران فشار (PC)، نصب بر روی خط (لوله آبیاری قطره ای سایز ۱۶ یا ۲۰) نصب شده و برای باغ، زمین های بایر کشاورزی و گلخانه ها بیشترین استفاده را دارد و آب را به ریشه گیاه می رساند.

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

مزایایی قطره چکان یورودریپ

  • قطره چکان یورودریپ با مکانیزم خودشویندگی که دارد پس از هر بار استفاده آب با فشار زیاد در آن جریان پیدا می کند و باعث خودشویندگی و مانع رسوب گذاری می شوید.
  • قطره چکان یورو دریپ مانع برگشت آب می شود.
  • قطره چکان یورودریپ برای مصارف باغی، گلخانه ای و فضای سبز بسیار مناسب است.
  • قطره چکان یورودریپ از مواد پلیمری با کیفیت ساخته شده است.
  • همچنین دارای یک دیافراگم سیلیکونی می باشد. قطره چکان یورودریپ در مقابل اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی مقاوم است.

معرفی بیشتر قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ به دلیل مشخصات فوق العاده ای که دارد، به عنوان محبوب ترین دریپر های آبیاری قطره ای کشاورزان شناخته می شود. این محبوبیت به علت کیفیت ساخت بالا و راندمان عالی این محصولات می باشد. این قطره چکان ها تحت لیسانس کشور یونان به صورت بسیار مبتکرانه ساخته شده است که دارای انواع مختلفی هستند.
به گونه ای که این دریپر های یورودریپ از لحاظ مقدار دبی و خروجی متفاوت و گوناگون هستند. علاوه براین در طیف زیادی از رنگ‌ بندی های مختلف عرضه می شوند که هرکدام دارای دبی های متعددی هستند.

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

محاسن قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ به صورت ویژه ای طراحی شده است که از گرفتگی و انسداد داخلی جلوگیری می کند تا آبیاری بدون وقفه و مداومی را بر روی سطح زمین های کشاورزی تضمین کند.
این دریپر ها حتی در فشار های پایین آب هم موجب آبیاری مناسب و همه جانبه ای می شوند. این ویژگی قطره چکان های یورودریپ را با سایر مدل های دیگر متمایز کرده است.
از سوی دیگر به وسیله این محصولات با خیال راحت آبیاری سطح محصولات کشاورزی اعمال می شود. از طرف دیگر از هدر رفتن مصرف آب بی رویه هم جلوگیری می شود.

ویژگی قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ، دارای تحمل انواع فشار کاری اعم از ۰/۵ بار الی ۴ بار هستند که جهت شستشوی لوله های مربوطه سیستم از مقدار فشار ۰/۲ بار استفاده کنید.
موقعیت و روش نصب و راه اندازی و اجرای این دسته از مدل قطره چکان های ابیاری قطره بسیار راحت و بدون درد سر می باشد. از دیگر ویژگی های سودمند این محصولات مجهز بودن به دیافراگم سیلیکونی است که به ارزش های آن نیز افزوده است.
لازم به ذکر است بدانید جهت جلوگیری از انسداد این قطره چکان های یورودریپ از فیلتراسیون مش ۱۲۰ استفاده می شود.

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

مشخصات دیگر قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ از پاشش و انتشار یکدست و یکنواخت آب بهره می برد که موجب رشد عالی گیاهان و سایر محصولات می شود. این محصولات ضد زنگ و ضد پوسیدگی هستند و در مقابل اسید ها و باز ها مقاومت عالی دارند.
از این رو طول عمر بالایی را هم تضمین می کنند. با این ویژگی های منحصر به فرد می توانید از طول عمر بالا و ماندگار این قطره چکان های یورودریپ اطمینان حاصل کنید.

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب

قطره چکان باغی یورودریپ با قیمت مناسب :

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا در سراسر داخل کشور عرضه کننده خرده و عمده انواع این قطره چکان باغی یورودریپ می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید