تجهیزات آبیاری آریا
خانه / آبپاش / قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر است. در آبياری به روش بارانی، آب با فشار در داخل يک شبکه لوله کشی شده جريان پيدا کرده و سپس از خروجی هايی که روی اين شبکه تعبيه شده و آبپاش ناميده می شوند، خارج می شود.

کاربرد آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی که ۳۶۰ درجه اطراف خود را آب پاشی میکنند. آبپاش های ضربه ای که قابل تنظیم هستند و ۳۶۰ درجه دور نمیزنند. آبپاش هایی که برای اینکه بتوان از آنها در گوشه و حاشیه مزرعه استفاد کرد میتوان مقدار چرخش آنها را تنظیم کرد.

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

انواع آبپاش پلیمری آبیاری

  • آبپاش پلیمری آکونا

آبپاش های پلیمری که همگی دارای بهترین نوع پلیمر استفاده و همچنین در بابر فشار آب  و ماورا بنفش آفتاب بسیار کیفیت بالایی دارند که همگی این عوامل باعث شوده است که به دنیال خرید آبپاش های پلیمری باشیم که در جدیدترین تولیدی شرکت های ترکیه آکونا می باشد که در ایران بیشترین طرفداران رو به خود اختصاص داده اند.

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

  • آبپاش پلیمری طرح آمبو

که به دو دسته تقسیم می شوند طرح سیاه رنگ آن که درجه دو محسوب می شود دارای ورودی 1/1/2 می باشد و پودر کننده بسیار مناسب آب رو دارا می باشند اما در سری جدید که خدمات کشاورزی آریا آن را وارد کرده است درجه یک و ساخت کشور تایوان می اشند و بسیار عالی و از خود آمبو کارایی بهتری دارند.

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

  • آبپاش پلیمری ضربه ای مدل فابر

آبپاش پلیمری ضربه ای مدل فابر (F-305) ساخت اسپانیا: – ورودی 3/4 اینچ نر – دارای نازل های متنوع – فشار کارکرد : 2 تا 4/5 بار – شعاع پاشش : 13 تا 17 متر – آبدهی : 725 تا 2500 لیتر در ساعت است.

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

  • آبپاش پلیمری آرا

مشخصات فني: دارای یکنواختی پاشش مقاوم در برابر باد (زاویه 24 درجه نسبت به افق ) شعاع پاشش : از20 الی 24 متر لوله خور “2/1 1اینچ ساخته شده از پلیمر صنعتی مقاوم است.

قیمت انواع آبپاش پلیمری آبیاری بارانی

مزایایی آبپاش آبیاری بارانی

  •  در آبیاری بارانی احتیاجی به قطعه بندی و احداث جوی و پشته نبوده و به این صورت هزینه های مربوط به لایروبی جوی ها و مرمت آنها لازم نیست.
  •  پخش شدن آب با آبیاری بارانی دلیلی برای مرطوب شدن هوای مجاور گیاه، باز شدن منفذ های برگ ها و درنهایت افزایش فعالیّت گیاه می شود.
  • آبیاری بارانی عاملی برای شستشوی مداوم برگ ها شده در این شرایط علاوه بر آثار مثبت بر رشد گیاه، کاهش خسارت حشراتی نظیر کنه های نباتی و شته ها را در پی دارد.
  • در آبیاری بارانی می توان کودهای محلول و یا بعضی مواد ضد عفونی کننده را همراه آب آبیاری روی گیاه و یا خاک پاشید.
  •  آبیاری بارانی را می توان عاملی برای خنک شدن هوای اطراف گیاه با پخش شدن آب در هوا و تبخیر در فصل های گرم قلمداد کرد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید آبپاش پلاستیکی کشاورزی 1/2 اینچ

خرید آبپاش پلاستیکی کشاورزی 1/2 اینچ

خرید آبپاش پلاستیکی کشاورزی 1/2 اینچ را می توانید با بهترین کیفیت و ارزان ترین …

پاسخی بگذارید