عرضه جدید ترین اب پاش پروت

قیمت انواع آبپاش چمن با بهترین کیفیت در برند های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر می باشد.

قیمت انواع آبپاش چمن

کاربرد آبپاش چمن

آبپاش آبیاری در جنس های مختلف تولید شده که بسته به زمین و کاربرد شما خریداری می شود آبپاش آبیاری با شعاع پاشش زیاد که مختص به فضاهای سیز نظیر چمن و محصولات کشاورزی بسیار پر کاربرد است.

این نوع از آبپاش ها به دلیل آب دادن آرام زمین و فضای سبز به محصول آسیب وارد نمی کند و مانند قطره رات ریز باران روی محصول فرود می آیند، آبپاش های چمنی به چند مدل دو پره و پنچ پره تقسیم می شوند.

آبپاش ها چمنی در کشور های ترکیه بیشترین ساخته می شوند و دارای بالاترین کیفیت هستند هر چند کشور های چین هم این محصول رو ساخته و وارد بازار داخلی کنند.

قیمت انواع آبپاش چمن

انواع آبپاش آبیاری چمن

  • آمبو
  • هانتر
  • ویر
  • ویرسا
  • آبپاش فابر

ویژگی آب پاش آمبو

آبپاش های آمبو با کیفیت ترین آبپاش های ایتالیایی هستند و بیش از 40 سال در جهان مورد استفاده قرار گرفته اند. آنها سابقه ثابت شده ای دارند که تحت سخت ترین شرایط آب و هوایی هم کار می کنند و دارای مدل های مختلف با نازل، شعاع پاشش، فشار پاشش، دبی های گوناگونی هستند.

Ambo یک آب پاش دایره ای کامل و جزئی است. می توان آن را به نازلهای با قطرهای مختلف و یک جت شکن قابل تنظیم مجهز کرد که بارانی سبک و یکنواخت را در سراسر منطقه آبیاری فراهم می کند. اندازه ها و ویژگی های آن برای بدست آوردن بیشترین بازده آبیاری طراحی شده است. توجه داشته باشید که آمبو یک پاشش ضربه ای باکیفیت است.

برنامه های کاربردی آب پاش آمبو:

کشاورزی:

Ambo در اصل برای کشاورزی طراحی شده است و باران سبک و یکنواخت را در سراسر منطقه آبیاری فراهم می کند. این یک محلول نگهداری کم برای آبیاری مناطق متوسط ​​است. می تواند در طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار گیرد و با باران کم باران برای استفاده در گیاهان شکننده ایده آل است.

مهار گرد و غبار:

از آمبو می توان برای مهار گرد و غبار در یک منطقه کوچک استفاده کرد. این همچنین یک ایده آب پاش برای استفاده در تانکرهای آب برای مهار گرد و غبار است.

قیمت انواع آبپاش چمن

ویژگی آب پاش هانتر:

آپاش های نوع مخفی که توسط شرکت Hunter ساخته و تولید می شوند، به دلیل قیمت نسبتاً پایین ، همه کاره بودن و اقتصادی بودن در همه جای دنیا مشهور هستند.

برای ایجاد یک سیستم آبیاری همه جانبه با هر پیچیدگی، این شرکت طیف گسترده ای از اجزای سازنده را تولید می کند. این شرکت برای تضمین دوام محصولات خود به مشتریان خود ، فقط از پلی اتیلن با کیفیت بالا برای تولید استفاده می کند.
همه ی تجهیزات مربوط به این آب پاش ها در زیر زمین دفن شده اما سر آب پاش برای آبیاری بیرون خاک می آید و عمل آبیاری را انجام می دهد.

کاربرد آب پاش هانتر:

به لطف آب پاش هانتر، می توانید آبیاری پوشش گیاهی در ارتفاعات مختلف را که روی چمن خود رشد می کنید به صورت ایده آل تنظیم کنید. آب پاش مارک Hunter همچنین این مزیت را دارد که برای تنظیم بخش آبیاری به کیت ابزار خاصی نیاز نیست و نصب و راه اندازی آسانی دارد.

بهترین گزینه برای امروز آبپاش های آبیاری است که مجهز به نازل های مخفی و زیر خاک هستند. این امکان برای حذف آنها و تمیز کردن آنها در صورت گرفتگی فراهم می کند.
این محصول گزینه مناسبی برای فضاهای سبز، چمن ها، مزارع کشاورزی، گلخانه ها و غیره می باشد.

قیمت انواع آبپاش چمن

برای دریافت قیمت روز انواع آبپاش چمن در مارک های هانتر، ویر و آمبو و غیره ….. می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت مستقیم و با تخفیف ویژه زمستانه خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید