خرید تایمر آبیاری ورسک

قیمت تایمر آبیاری باغچه ارزان در انواع برند های مختلف با بهترین شرایط در وب سایت نوین آبیاری به صورت اینترنتی و حضوری برای همکار، فروشگاه داران و باغداران امکان پذیر است و شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارشات از طریق شماره های درج شده با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت تایمر آبیاری باغچه ارزان

کاربرد تایمر آبیاری باغچه

تایمر آبیاری یکی از محصولات پر کاربرد در زمینه آبیاری باغچه، روف گاردن،فلاور باکس آپارتمان ها و خانه های ویلایی است و شما می توانید با خیال راحت به تمامی گل و گیاهانتان در ساعت و روز های مشخص هفته با برنامه ریزی از قبل تعیین شده به صورت دیجیتال و دستی این تایمر را تنظیم و استفاده کنید و با خیال آسوده به سر کار و مسافرت برود بدون نگرانی و استرس که گل و گیاهتان آسیب نبیند و رشد و بازدهی بالایی داشته باشد و روز به روز محصولات تان رشد بیشتری داشته باشد. با ما باشید در زیر به انواع تایمر آبیاری قطره ای اشاره میکنیم:

قیمت تایمر آبیاری باغچه ارزان

شرح تایمر آبیاری

تایمر آبیاری سیستمی است که بدون نیاز به شلنگ های آبیاری اضافی و نیروی کار در باغ شما، آب مورد نیاز چمن و گل و گیاهان را به طور خودکار و به میزان و زمان دلخواه تأمین می کند.
به عبارتی دیگر مناطق آبیاری تعیین شده را مطابق با زمان کار برنامه ریزی شده باز و بسته می کند.
واحدهای کنترل شده با برنامه ریزی صحیح اطمینان حاصل می کنند که منطقه مورد نظر در زمان ایده آل آبیاری مقدار مناسب آب دریافت می کند.

بر روی سطح این تایمر هوشمند دو سوراخ وجود دارد که ورودی و خروجی منبع هدف را تأمین می کند- یعنی اتصالات شیر ​​آب و آداپتور شیلنگ به آن متصل می شود. به علاوه اطلاعات مربوط به زمان و سایر پارامترهای روی صفحه نمایشگر آن نشان داده می شوند.

درنهایت اگر به یک تایمر ساده اما مدرن و قابل اعتماد نیاز دارید، تایمر های موجود در وب سایت ما یک راه حل خوب می باشد. همچنین این محصولات توسط کاربرانی انتخاب می شود که نیاز به تهیه سیستم آبیاری مؤثر یا آبیاری کاملاً خودکار دارند.

تایمر آبیاری ارزان

مزایای تایمر آبیاری

 • تایمر آبیاری برای کنترل تأمین آب مورد نیاز و صرفه جویی در وقت و منابع آبی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • بیشتر کشاورزان و صاحبان باغ ها با کاهش زمان صرف شده برای آبیاری محصولات خود، از سیستم تایمر آبیاری هوشمند استفاده می کنند.
 • بهترین عملکرد را برای رشد گل و گیاهان فراهم می کند.
 • روشی کم هزینه برای آبیاری از راه دور است.
 • دارای سهولت نصب و راه اندازی است.
 • قابلیت اطمینان بالای آبیاری را فراهم می کند.
 • آبیاری محصولات باغچه خود را می توان در هر زمان از روز انجام داد.
 • تحویل آهسته آب به گیاهان اجازه می دهد تا 93٪ از کل آب مورد نیاز خود را جذب کند.
 • چنین سیستم هایی برای آبیاری گیاهان، سبزیجات، میوه ها و انواع توت ها کاربرد های بسیار بالایی دارند. زیرا نه تنها به کاهش مشارکت انسان در آبیاری گیاه بلکه به افزایش کیفیت محصول تا 20-45. ٪ کمک می کند.
 •  به لطف استفاده از دستگاه های مدرن تایمر آبیاری قابل برنامه ریزی، این فرآیند کاملاً خودکار شده است که به شما امکان می دهد سود خوبی بدست آورید و مقیاس تجارت کشاورزی را افزایش دهید.
 • آبیاری طبق یک برنامه دقیق انجام می شود. تقریباً هیچ مشکلی وجود ندارد.
 • نصب کنترلر زمان زیادی نمی برد و مزایای قابل توجهی را به همراه دارد.
 • می توان برای هر نوع گیاه آبیاری جداگانه ای را برنامه ریزی کرد.

انواع تایمر آبیاری باغچه

تایمر های آبیاری انواع مختلف با برند های گوناگونی را دارا می باشند، همچنین قابل ذکر است که تایمر آبیاری باغچه به دو مدل تک خروجی و دو خروجی ( تک کاناله و دو کاناله ) تقسیم بندی می شود.
در صورتی که شما یک شیر آب دارید و باغچه ای با ابعاد متوسط و تعداد درخت حداکثر ۱۵ تا ۲۰ عدد دارید از مدل تک خروجی استفاده نمایید و اگر بالاتر از این مورد باشد باید از تایمر آبیاری دو کاناله استفاده نمایید.

تایمر آبیاری ارزان

قیمت تایمر آبیاری باغچه

برای دریافت قیمت تایمر آبیاری باغچه در برند های مختلف می توانید از طریق کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا و شماره های درج شده به صورت شبانه روزی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید