قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ

برای دریافت قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ در دو مدل تک خروجی و دو خروجی از طریق کانال تلگرامی و شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ

تایمر آبیاری بهکو باغ

شیر تایمر آبیاری بهکو به شما امکان می دهد که فضای سبز، گلخانه، باغ و یا باغچه خود را به صورت برنامه ریزی شده آبیاری نمایید. با کمک تایمر آبیاری قطره ای بهکو زمان شروع و پایان آبیاری را می‌توان تنظیم و تعیین کرد تا آبیاری به صورت خودکار، راحت و بدون دخالت دست انجام شود.
یکی از مزایای آبیاری قطره‌ای این است که آب در نزدیکی محل رشد ریشه و نزدیک به سطح خاک داده می‌شود. این مسئله کمک می‌کند تا هم در مصرف آب صرفه جویی و هم گیاه به خوبی تغذیه شود.
ابتدا آبیاری قطره‌ای برای درختان میوه انجام می‌شود و اگر موثر واقع شد و نتیجه داد از این سیستم برای محصولات کشاورزی ردیفی استفاده می‌شود. بهترین زمان آبیاری قطره‌ای اوایل صبح است.

قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ

نصب تایمر آبیاری بهکو

تنظیم و نصب این شیر تایمر آبیاری بسیار ساده و راحت است. این محصول از مواد عالی و با کیفیت ساخته شده است و اگر موارد نگهداری از آن را اجرا کنید می توانید سالهای سال از آن استفاده نمایید.

مزایای تایمر آبیاری بهکو باغ

  • با استفاده از تایمر آبیاری بهکو باغ آبیاری محصولات را می توان در هر زمان از روز انجام داد.
  • جریان مایع آهسته در قالب آبیاری که به گیاهان اجازه می دهد تا 93٪ از کل را جذب کنند.
  • با افزودن مواد مغزی ها و کودهای مختلف به آب، آنها مستقیماً به سیستم ریشه گیاهان منتقل می شوند که باعث افزایش راندمان کوددهی 76٪ می شود.
  • هنگام استفاده از آبیاری قطره ای در زیر نور شدید آفتاب، برخلاف آبیاری استاندارد گیاه برگها در آفتاب ضایع و تلف نمی شوند.
  • با تنظیم صحیح سیستم قطره ای و تایمر آبیاری بهکو باغ، ساختار ریشه ها بهبود می یابد که به نوبه خود میزان عملکرد را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.
  • روش قطره ای آبیاری محصولات به طور قابل توجهی از تشکیل علف های هرز جلوگیری می کند. زیرا تمام رطوبت مفید به رشد گیاهان می رسد.
  • هنگام نصب یک تایمر آبیاری بهکو باغ، مشارکت انسان فقط در مرحله برنامه نویسی سیستم ضروری است که باعث آزاد شدن وقت برای کارهای دیگر می شود.
  • با استفاده از تایمر آبیاری بهکو باغ در شبکه های آبیاری می تواند کیفیت مراقبت از محصولات را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. بهبود این آبیاری در خاک به رشد محصول کمک می کند.
  • همچنین، صاحبان باغ ها در منابع صرفه جویی می کنند. آنها برای حفظ قطعات زمینی خود به تلاش های فیزیکی بی مورد نیاز ندارند.

قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ

ویژگی های تایمر آبیاری بهکو باغ

در این تایمر آبیاری بهکو باغ هم برای تأمین آب برای آبیاری برای یک زمان خاص که توسط آن تنظیم شده است و هم برای برنامه ریزی آبیاری برای هر روز هفته در نظر گرفته شده است.

تایمر آبیاری بهکو باغ که از یک طرف به لوله ای که آب به آن تأمین می شود متصل است و از طرف دیگر یک شلنگ آبیاری منظم متصل می شود.

در طراحی وجود نازل برای شلنگ باغ فراهم شده است. بنابراین نیازی به خرید چیز اضافی نیست.
در زمان لازم برای ساخت دستگاه آبیاری، نوع شیر توپی را باز کرده و به قسمت تأمین آب آبیاری می رسد.

این تایمر آبیاری می تواند زمان آبیاری را میان یک دقیقه تا ۲ ساعت در هفته تنظیم شود.

کار کردن با این مدل تایمر بسیار آسان است. همچنین دارای ساختار باکیفیت و طول عمر ماندگار است.

قیمت تایمر آبیاری بهکو باغ

تایمر آبیاری بهکو باغ با بهترین کیفیت ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس شرکت بهکو ایران می باشد. این شیر تایمر آبیاری دارای یک ورودی به قطر ¾ اینچ است و دارای دو خروجی است که لوله 16 میلی متری به آن وصل شده را میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری سفارش نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید