فروش سینی نشا ارومیه با قیمت مناسب

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده

کاربرد سینی نشا توت فرنگی

سینی نشاء توت فرنگی در حفره های مختلفی به صورت یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید و روانه بازار شده است.

سینی نشاء توت فرنگی برای بذر اولیه وجوانه زدن ریشه توت فرنگی کاربرد دارد و ریشه گیاه را برای ورود به زمین کشاورزی نیز آماده می کند.

مزایای سینی نشاء توت فرنگی

  • در هر نوع شرایط آب و هوای نیز قابل استفاده می باشد.
  • این محصول دارای زهکشی مناسب می باشد.
  • گیاهان را به صورت یکنواخت و مرغوب رشد می دهد.
  • 4. با استفاده کردن از سینی کشت به این دلیل که تمیز و مورد اطمینان است از وجود بیماری ها و آفاتی که معمولا در گیاهان به وجود می آید جلوگیری می شود.
  •  شما میتوانید با استفاده از چندین مدل و یا همان یک سینی کشت، نشاء تولیدی خود را افزایش دهید.

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده

معرفی سینی نشاء :

سینی نشاء همانطور که از نامش پیداست عهده دار محافظت انواع نشاء و بذر ها در موقعیت های حساس رشد اولیه آن ها می باشد. این بذر ها می توانند انواع حبوبات و میوه جات مانند توت فرنگی، گوجه فرنگی، کلم، خیار، برنج، گل و کاکتوس و غیره باشند.

از همین رو این سینی نشاء یکی از تجهیزات نوین گلخانه است که به دلیل مزایای عالی مورد استقبال باغبانان و کشاورزان قرار گرفته است. به عبارتی ساده تر، این محصولات آماده سازی گیاهان و محصولات را برای زمان انتقال به خاک در بهترین شیوه ممکن فراهم می کند. همچنین موجب کاشت بذر در فضای بسته می شود.

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده

طراحی سینی نشاء :

سینی نشاء دارای طراحی بزرگ است که از جنس مواد اولیه پلی اتیلن یا پلاستیک ساخته شده است.
همچنین مجهز به انواع حفره ها و سلول های هم اندازه است که هرچه به سمت پایین تر می رود، ساختار آن باریک تر می شود.

این ویژگی باعث نگهداری و رشد مناسب بذر می شود و در موقع مناسب خود می توانید گیاه را به خوبی به خاک انتقال دهید. این سینی نشاء ها در انواع مدل های مختلف عرضه می شود که از لحاظ تعداد سلول، ابعاد و غیره با هم متفاوت هستند.

ویژگی های سینی نشاء :

این سینی نشاء ها دارای ویژگی های عالی و منحصر به فردی هستند که فروش بالایی را به خود کسب کرده اند. در وهله اول این محصولات موجب افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی می شود و موجب بهره وری از مصرف آب، انرژی و کودهای شیمیایی به خوبی می شود.
همچنین این محصولات مانع از نشست گرد و غبار سپس آفات بر روی گیاهان می شود. این سینی نشاء ها از جنس مقاوم تشکیل شده است که در مقابل اشعه ماورا بنفش و گرمای نور خورشید دوام طولانی مدتی دارند.

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده

معرفی سینی نشاء ۳۲ حفره ای توت فرنگی :

سینی نشاء ۳۲ حفره ای بهترین گزینه برای کاشت توت فرنگی می باشد که حتی می تواند بعد از هر بار مصرف با ضد عفونی کردن مورد استفاده قرار گیرد.

این محصول دارای مشخصات فنی اعم از دهانه ی حفره : ۵۵×۵۵ میلی متر، ارتفاع : ۷۰ میلی متر، قطر پایین: ۴۰ میلی متر، حجم حفره : ۱۵۰ سی سی و ابعاد خارجی سینی: ۵۴x28 سانتی متر می باشد. همچنین این سینی نشاء توت فرنگی مانع از رشد علف های هرز و سایر آفات می شود.

قیمت سینی نشا توت فرنگی به صورت عمده

قیمت سینی نشا توت فرنگی

برای دریافت قیمت روز سینی نشا توت فرنگی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید