خرید شیر خودکار پلیمری ارزان مخصوص آبیاری بارانی

قیمت شیر خودکار پلیمری در بازار از نرخ بالاتری برخوردار می باشد ولی در تجهیزات کشاورزی آریا این محصول از قیمت بسیار پایینی برخوردار است که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

قیمت شیر خودکار پلیمری در بازار

کاربرد شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری با بهترین کیفیت نیز تولید شده است و بیشترین کاربرد و استفاده را در سیستم آبیاری باراین را دارد این شیر خودکار با قرار گرفتن رایزر به پایه آبپاش یا کلید شیر خودکار به داخل آن، شیر بازشده و آب جریان پیدا می‌کند و به داخل رایز رفته تا به آبپاش منتقل شود و آبیاری صورت پذیرد؛ هنگامی که رایزر را از شیرخودکار خارج می‌کنیم، شیر بسته شده و جریان آب قطع می‌گردد. و این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماواری بنفش را دارد.
شیر خودکار پلیمری دارای فشار کاری ۶ بار و دارای اورینگ‌های آب بندی از جنس لاستیک NR/SBR توسط شرکت پایا بسپار آریا تولید و ارائه شده است.

قیمت شیر خودکار پلیمری در بازار

معرفی شیر خودکار پلیمری :

شیر خودکار پلیمری از دسته تجهیزات پرکاربرد و ارزشمند در سیستم آبیاری تحت فشار بارانی ثابت و‌ متحرک است که از عملکرد مناسب بهره می برد.
وظیفه اصلی این محصولات آبگیری مورد نیاز از لوله های سیستم آبیاری برای آبپاش ها می باشد. البته این ویژگی آبگیری با سهولت و سرعت بالایی اعمال می شود که مورد رضایت همگان قرار گرفته است.
اجزای اصلی تشکیل دهنده این شیر خودکار پلیمری شامل بوش، اورینگ و پکنیگ آب بندی است که به نحوی با هم یکپارچه شده اند که در بهترین شیوه از نشت و هدر رفتن آب در هنگام قطع و وصل شدن جریان جلوگیری می کند.

قیمت شیر خودکار پلیمری در بازار

ویژگی شیر خودکار پلیمری :

شیر خودکار پلیمری در انواع مدل های مختلف عرضه می شود. برای نمونه دارای انواع سایز بندی های مختلف 1، 1/2 1 و 2 اینچ می باشد که می توانید متناسب با قطر تجهیزات و لوله ها مدل مناسب را انتخاب کنید.
این محصول دارای افت فشار خیلی کم است و از کیفیت ساخت بسیار عالی بهره می برد. این شیر خودکار پلیمری نه تنها دارای قطعات تشکیل دهنده باکیفیت است، بلکه این قطعات به راحتی دارای قابلیت تنظیم می باشد.

مزایای شیر خودکار پلیمری :

شیر خودکار پلیمری ، دارای مزایای عالی است و به تأییدیه از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی می باشد. این محصول به صورتی ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات فیزیکی و خوردگی و پوسیدگی می باشد.
علاوه بر این ها در برابر اشعه ماوراء بنفش و شرایط و عوامل مختلف محیطی طول عمر بالا و ماندگاری را تضمین می کند. نصب، اجرا و کارکرد این دسته از شیر الات به سهولت بالایی انجام می گیرد. به علاوه دوام فوق العاده ای در مقابل ساییدگی، مواد خورنده شیمیایی و غیره دارد.

قیمت شیر خودکار پلیمری در بازار

سایر مشخصات شیر خودکار پلیمری :

شیر خودکار پلیمری به یک فنر قدرتمند مجهز است که از عملکرد مفید بهره می برد. این فنر به طور کلی دارای خاصیت ویژه ارتجاعی است.
همچنین موجب بالا بودن مقاومت در مقابل انواع کیفیت های آب، پوسیدگی و در نهایت عملکرد دائمی و مناسب شیر را برای مدت بالایی نیز تضمین می کند.

قیمت شیر خودکار پلیمری

برای دریافت قیمت روز شیر خودکار پلیمری می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرایم تجهیزات کشاورزی آریا به صورت آنلاین از این محصول می توانید مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید