فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

قیمت شیر خودکار یکطرفه برنجی در فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

فروش شیر یکطرفه هوا برنجی

کاربرد شیر خودکار یکطرفه برنجی

شیر خودکار یکطرفه در سایز های مختلفی از جنس برنج نیز تولید شده است. این شیر خودکار برنجی بیشترین استفاده را در سیستم های آبیاری دارد.شیر یکطرفه برنجی یکی از مهمترین قطعات لوله کشی پمپ است كه با پمپ فروخته نشده و جداگانه باید باشد.
در حالت عادی لوله ای که از کنتور آمده دارای یک فشار معمولی است و مثلا دارای ۲ بار فشار اتمسفر می باشد.
در واقع عملکرد شیر یکطرفه برنجی به صورتی است که آب فقط به یک جهت که روی شیر با فلش نشان گذاری شده است جریان پیدا میکند.

قیمت شیر خودکار یکطرفه برنجی

معرفی شیر خودکار یکطرفه برنجی:

شیر خودکار یکطرفه برنجی از سری دسته تجهیزات و اتصالات اصلی لوله کشی ها و نصب انواع پمپ ها می باشد که از عملکرد باکیفیت بهره می برد.
اهمیت نصب و تعبیه صحیح این شیر الات به گونه ای زیاد است که اگر نادرستی در شیوه نصب اعمال شود، ممکن است سبب نامنظم بودن کارکرد پمپ آب شود.
به طور کلی شیرهای خودکار دارای انواع و اقسام مدل های مختلف است که از لحاظ کارکرد، جنس بدنه مربوطه و نوع مایعات قابل استفاده با هم متفاوت هستند. شیر خودکار یکطرفه برنجی در انواع ابعاد مختلف ۱/۲ ۳/۴ ۱ ۱/۴ ۱ ۱/۲ ۱ ۲ ۱/۲ ۲ ۳ ۴ اینچ تولید و ارائه می گردند.

قیمت شیر خودکار یکطرفه برنجی

انواع شیر خودکار برنجی:

شیر خودکار برنجی به دو دسته فنری و دریچه ای تقسیم می شوند. ساختمان قطعات تشکیل دهنده شیر یکطرفه فنری برنجی از فلز انعطاف پذیر برنج تشکیل شده است که با مس نیز ترکیب می باشد.
عملکرد اصلی این دسته از شیرالات در عبور جریان ها تنها از یک‌طرف است و از برگشت این سیال نیز به خوبی جلوگیری می کند. عملکرد باکیفیت دیگر شیرهای خودکار برنجی در تأسیسات لوله کشی برای قطع ورود یا کم کردن فشار سیال ها می باشد.
موقعیت نصب شیر های خودکار فنری برنجی در افقی و عمودی مسیر پروژه ها می باشد.

مزایای شیر های خودکار یکطرفه برنجی:

شیر های خودکار یکطرفه برنجی از مزایای زیادی بهره مند هستند و فشار های کاری به میزان ۱۰ بار الی ۱۶ بار را به خوبی تحمل می کنند.

همچنین طبق استاندارد های ملی ساخته و طراحی شده برای همین خاطر از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار هستند. تحمل دمایی این شیرالات به میزان تا حدود 20- درجه الی 100+ درجه می باشد.
عمر طولانی و ماندگار، مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و ساییدگی نیز از دیگر مزایای این شیرها می باشند.
به علاوه از آسیب رساندن به پمپ های آب جلوگیری می کنند. عملکرد ساکت و بی صدایی دارند که نصب و راه اندازی آن نیز ساده است.

قیمت شیر خودکار یکطرفه برنجی

قیمت شیر خودکار

برای دریافت قیمت روز شیر خودکار در انواع مختلف می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید و آن را با تخفیف ویژه پاییزه به صورت عمده و خرده بدون واسطه خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید