قیمت شیر فلکه دسته گازی برنجی

قیمت شیر فلکه دسته گازی برنجی  در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است به همین دلیل شما می توانید به صورت عمده و خرده این محصول را از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

قیمت شیر فلکه دسته گازی برنجی

کاربرد شیر فلکه دسته گازی برنجی

شیر فلکه دسته گازی برنجی با بهترین کیفیت و استاندارد های روز دنیا تولید و روانه بازار شده است. این شیر گازی برای قطع و وصل نمودن سیال بیشترین استفاده را دارد و درسیستم های آبیاری، کشاورزی و صنعتی و بیشترین استفاده را دارد.

معمولا در ساختار شیرآلات برنجی از سرب استفاده نمی ­شود. این ویژگی باعث شده است که از آن در صنایع آب آشامیدنی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین به دلیل مقاومت بالای شیر برنجی در برابر حرارت و ضربه، از آن برای محیط­هایی با دمای بالا و بخش­هایی که احتمال خطر سوراخ شدن و شکستگی­ شیرآلات زیاد است استفاده می­ کنند.
تنوع زیاد شیرآلات برنجی باعث شده است که از آن  در صنایع مختلفی چون نفت، گاز، آب و فاضلاب، پتروشیمی، انواع پایپینگ و موتورخانه­ ها و در قسمت های ورودی ساختمانها استفاده شود.
معمولا در رایاتور­ها به دلیل عبور آب گرم از شیرآلات برنجی استفاده می­ کنند زیرا این جنس از شیرآلات نسبت به انواع دیگر شیرآلات، مقاومت بیشتری از خود در برابر گرما و حرارت نشان می­دهند.

ویژگی های شیر فلکه دسته گازی برنجی

  • شیر فلکه دسته گاری با استاندارد های روز دنیا در سایز های 1، 1/2 و 3/4 نیز در بازار موجود می باشد.
  • این شیر گازی در دو نوع ساده و خروسکی تولید شده است که انتخاب هر کدام بسته به نیازتان دارد.
  • این محصول با استحکام بالایی که دارد در برابر اشعه ماورای بنفش و تابش نور خورشید نیز مقاومت بالایی دارد.
  • آلیاژ برنج مقاومت بالایی دارد و به ندرت دچار خوردگی یا زنگ زدگی می ­شود، این ویژگی باعث شده است که از شیر برنجی بتوان در هر محیطی، حتی محیط هایی با آب و هوای مرطوب نیز استفاده کرد.
  • ازشیرآلات برنجی در بخش­هایی که امکان خوردگی و زنگ  زدگی شیرآلات زیاد است، استفاده می کنند.
  • آلیاژ برنج یکی از انعطاف پذیرترین موادی هستند که در ساخت ابزار­های تاسیساتی از آن ها استفاده می­شود.
  • انعطاف پذیری آلیاژ برنج باعث شده  است که از آن بتوان برای ساخت انواع زیادی از شیرآلات در شکل  های مختلف استفاده کرد زیرا در کارخانجات ساخت شیرآلات، شیرآلات برنجی به دلیل فرم دهی بالایی که دارند، کارکرد آسان تری نسبت به انواع دیگر آلیاژ­ها دارند.
  • شیر برنجی مقاومت و ماندگاری بالایی دارد و برای مدت طولانی سالم می­ ماند. این ویژگی باعث کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد صنایع مختلف می ­شود.
  • از شیرآلات برنجی به دلیل ماندگاری بالایی که دارد برای بخش هایی که امکان دسترسی به آنجا سخت است و تعمیر و نگهداری آن هزینه­ های بالایی دارد، استفاده می شود.

قیمت شیر فلکه دسته گازی

برای دریافت قیمت روز شیر فلکه دسته گازی می توانید از طریق کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا و شماره های درج شده در وب سایت به صورت آنلاین از این محصول اصلاع پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید