تجهیزات آبیاری آریا
خانه / رایزر / گالوانیزه / قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400 در نرخ خیلی پایین تنها از طریق نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا منتشر می شود. این لوله ها به دلیل مقاومت بالا و خاصیت ضد نشتی باکیفیت خیلی زیاد مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

شرح لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه یا پروفیل های توخالی از جمله موارد پرکاربرد در انتقال آب مورد نظر می باشد. همانطور که از نام آن پیداست، آنها از داخل توخالی هستند و از این رو وزن کمتری نسبت به دیگر لوله ها برخوردار است.
لوله های گالوانیزه، لوله هایی هستند که با استفاده از روش غوطه وری گرم با روکش پوشانده می شوند تا از فولاد در برابر خوردگی و رطوبت داخلی محافظت کنند. گالوانیزه بهترین روش پوشش کم هزینه در جهان است زیرا مقاوم ترین پوشش در برابر اسید باران است.

لوله های گالوانیزه از کجا استفاده می شود؟

مزیت لوله های فولادی گالوانیزه پایداری آنها در مقایسه با وزن کم آنها است. همچنین در پروژه های انتقال آب در مناطق مسکونی، خطوط اناقال آب موتور خانه و غیره بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از اتصالات مخصوص گالوانیزه یا شیرآلات برنجی پشتیبانی می کنند.

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

این مدل از لوله های گالوانیزه، دارای ابعاد و ضخامت های متعدد ۲. ۲/۵. ۳. ۴ برای کاربرد های گوناگون در دسترس می باشد. درنتیجه می توانید بسته به نیاز خود هرکدام را سفارش دهید. همچنین دارای استاندارد های روز دنیا می باشند که اطمینان و اثربخشی انتقال آب را به خوبی حاصل می کنند. لازم به ذکر است بدانید جنس اصلی بدنه این لوله های گالوانیزه، از آهن سفید تشکیل شده است که برای استحکام بیشتر در برابر هرنوع شرایطی با روکش فلز روی جلا داده شده است. وزن این لوله ها در انوع سبک و متوسط تولید می شوند که انتقال آب و‌ حتی در برخی مواقع گاز را به خوبی امکان پذیر می کنند.

ویژگی های دیگر لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه را با خیال راحت می توانید در زیر و بالای خاک و حتی شرایط مرطوب نصب کنید.
چراکه دارای خواص ضد زنگ و ضد خورندگی قدرتمند می باشند. از همین رو این محصولات کاربردهای فراوانی در خطوط انتقال آب و تأسیسات ساختمانی دارند. بدنه مقاوم این لوله ها مانعی در برابر شکستن و نشت آب می باشند.
علاوه براین لوله های گالوانیزه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. همچنین طول عمر بسیار ماندگاری دارد که سالیان زیادی مورد استفاده همگان قرار می گیرد.
لازم به ذکر است بدانید اتصالات این نوع لوله ها بسیار آسان و قابل اعتبار نیز می باشد. به طور کلی لوله های آبرسانی گالوانیزه به وسیله برند های معروف طراحی می شوند که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

این مدل از لوله های گالوانیزه، دارای ابعاد و ضخامت های متعدد ۲. ۲/۵. ۳. ۴ برای کاربرد های گوناگون در دسترس می باشد. درنتیجه می توانید بسته به نیاز خود هرکدام را سفارش دهید. همچنین دارای استاندارد های روز دنیا می باشند که اطمینان و اثربخشی انتقال آب را به خوبی حاصل می کنند. لازم به ذکر است بدانید جنس اصلی بدنه این لوله های گالوانیزه، از آهن سفید تشکیل شده است که برای استحکام بیشتر در برابر هرنوع شرایطی با روکش فلز روی جلا داده شده است. وزن این لوله ها در انوع سبک و متوسط تولید می شوند که انتقال آب و‌ حتی در برخی مواقع گاز را به خوبی امکان پذیر می کنند. ویژگی های دیگر لوله گالوانیزه لوله گالوانیزه را با خیال راحت می توانید در زیر و بالای خاک و حتی شرایط مرطوب نصب کنید. چراکه دارای خواص ضد زنگ و ضد خورندگی قدرتمند می باشند. از همین رو این محصولات کاربردهای فراوانی در خطوط انتقال آب و تأسیسات ساختمانی دارند. بدنه مقاوم این لوله ها مانعی در برابر شکستن و نشت آب می باشند. علاوه براین لوله های گالوانیزه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. همچنین طول عمر بسیار ماندگاری دارد که سالیان زیادی مورد استفاده همگان قرار می گیرد. لازم به ذکر است بدانید اتصالات این نوع لوله ها بسیار آسان و قابل اعتبار نیز می باشد. به طور کلی لوله های آبرسانی گالوانیزه به وسیله برند های معروف طراحی می شوند که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

قیمت عمده لوله گالوانیزه

جهت خرید ارزان قیمت لوله گالوانیزه به صورت عمده هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده لوله گالوانیزه

قیمت عمده لوله گالوانیزه

قیمت عمده لوله گالوانیزه به گونه ای کاملا ارزان توسط فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا …

دیدگاهتان را بنویسید