قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400 در نرخ خیلی پایین تنها از طریق نمایندگی های فروش تجهیزات کشاورزی آریا منتشر می شود. این لوله ها به دلیل مقاومت بالا و خاصیت ضد نشتی باکیفیت خیلی زیاد مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

شرح لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه یا پروفیل های توخالی از جمله موارد پرکاربرد در انتقال آب مورد نظر می باشد. همانطور که از نام آن پیداست، آنها از داخل توخالی هستند و از این رو وزن کمتری نسبت به دیگر لوله ها برخوردار است.
لوله های گالوانیزه، لوله هایی هستند که با استفاده از روش غوطه وری گرم با روکش پوشانده می شوند تا از فولاد در برابر خوردگی و رطوبت داخلی محافظت کنند. گالوانیزه بهترین روش پوشش کم هزینه در جهان است زیرا مقاوم ترین پوشش در برابر اسید باران است.
لوله گالوانیزه از انواع لوله های فولادی است که با فلز روی، آبکاری شده است. به عبارت دیگر پوششی محافظ از فلز روی بر سطح لوله فولادی و به منظور افزایش مقاومت آن به خوردگی، ایجاد می‌شود. همین ویژگی مقاومت به خوردگی موجب شده تا انواع لوله گالوانیزه، اغلب به عنوان لوله آب مورد استفاده قرار گیرند.

لوله های گالوانیزه از کجا استفاده می شود؟

مزیت لوله های فولادی گالوانیزه پایداری آنها در مقایسه با وزن کم آنها است. همچنین در پروژه های انتقال آب در مناطق مسکونی، خطوط اناقال آب موتور خانه و غیره بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از اتصالات مخصوص گالوانیزه یا شیرآلات برنجی پشتیبانی می کنند.

قیمت عمده لوله گالوانیزه در سال 1400

این مدل از لوله های گالوانیزه، دارای ابعاد و ضخامت های متعدد ۲. ۲/۵. ۳. ۴ برای کاربرد های گوناگون در دسترس می باشد. درنتیجه می توانید بسته به نیاز خود هرکدام را سفارش دهید. همچنین دارای استاندارد های روز دنیا می باشند که اطمینان و اثربخشی انتقال آب را به خوبی حاصل می کنند. لازم به ذکر است بدانید جنس اصلی بدنه این لوله های گالوانیزه، از آهن سفید تشکیل شده است که برای استحکام بیشتر در برابر هرنوع شرایطی با روکش فلز روی جلا داده شده است. وزن این لوله ها در انوع سبک و متوسط تولید می شوند که انتقال آب و‌ حتی در برخی مواقع گاز را به خوبی امکان پذیر می کنند.

ویژگی های دیگر لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه را با خیال راحت می توانید در زیر و بالای خاک و حتی شرایط مرطوب نصب کنید.
چراکه دارای خواص ضد زنگ و ضد خورندگی قدرتمند می باشند. از همین رو این محصولات کاربردهای فراوانی در خطوط انتقال آب و تأسیسات ساختمانی دارند. بدنه مقاوم این لوله ها مانعی در برابر شکستن و نشت آب می باشند.
علاوه براین لوله های گالوانیزه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. همچنین طول عمر بسیار ماندگاری دارد که سالیان زیادی مورد استفاده همگان قرار می گیرد.
لازم به ذکر است بدانید اتصالات این نوع لوله ها بسیار آسان و قابل اعتبار نیز می باشد. به طور کلی لوله های آبرسانی گالوانیزه به وسیله برند های معروف طراحی می شوند که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.
لوله به عنوان مقطعی پرکاربرد در صنعت محسوب می‌شود. از سوی دیگر، داشتن خاصیت مقاومت به خوردگی از جمله خواص مهمی است که برای کاربرد لوله‌ها در محیط‌های مختلف نیاز است. لوله‌های فولادی معمولی مقاومت به خوردگی کمی دارند. در محیط‌های خورنده معمولا از انواع لوله گالوانیزه و یا از لوله استیل استفاده می‌شود.

این مدل از لوله های گالوانیزه، دارای ابعاد و ضخامت های متعدد ۲. ۲/۵. ۳. ۴ برای کاربرد های گوناگون در دسترس می باشد. درنتیجه می توانید بسته به نیاز خود هرکدام را سفارش دهید. همچنین دارای استاندارد های روز دنیا می باشند که اطمینان و اثربخشی انتقال آب را به خوبی حاصل می کنند. لازم به ذکر است بدانید جنس اصلی بدنه این لوله های گالوانیزه، از آهن سفید تشکیل شده است که برای استحکام بیشتر در برابر هرنوع شرایطی با روکش فلز روی جلا داده شده است. وزن این لوله ها در انوع سبک و متوسط تولید می شوند که انتقال آب و‌ حتی در برخی مواقع گاز را به خوبی امکان پذیر می کنند. ویژگی های دیگر لوله گالوانیزه لوله گالوانیزه را با خیال راحت می توانید در زیر و بالای خاک و حتی شرایط مرطوب نصب کنید. چراکه دارای خواص ضد زنگ و ضد خورندگی قدرتمند می باشند. از همین رو این محصولات کاربردهای فراوانی در خطوط انتقال آب و تأسیسات ساختمانی دارند. بدنه مقاوم این لوله ها مانعی در برابر شکستن و نشت آب می باشند. علاوه براین لوله های گالوانیزه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. همچنین طول عمر بسیار ماندگاری دارد که سالیان زیادی مورد استفاده همگان قرار می گیرد. لازم به ذکر است بدانید اتصالات این نوع لوله ها بسیار آسان و قابل اعتبار نیز می باشد. به طور کلی لوله های آبرسانی گالوانیزه به وسیله برند های معروف طراحی می شوند که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

انواع لوله های گالوانیزه

لوله گالوانیزه آهنی

لوله گالوانیزه آهنی معمولا با رنگ های تیره و خاکستری در دو نوع سبک و متوسط نیز تولید می گردد. به وسیله دستگاه ها به یکدیگر جوش و متصل می گردد و پس از آن لوله در فلز روی که به حال مذاب درآمده فرو برده شده و تبدیل می شود.

لوله گالوانیزه فولادی

لوله گالوانیزه فولادی عموما برای تهویه استفاده می گردد و هم چنین در تخلیه فاضلاب ها نیز از این نوع لوله گالوانیزه استفاده می گردد. لوله گالوانیزه فولادی از جنس فولاد نرم می باشد و برای تهیه این لوله ها برای افزایش مقاومت به خوردگی و گالوانیزه کردن آن ها و مقاومت در برابر انواع اسیدها و زنگ زدگی آن ها را در یک وان حاوی فلز روی قرار داده تا ورق فولادی تبدیل به ورق گالوانیزه می گردد.

لوله گالوانیزه گرم

در روش گالوانیزه گرم لوله گالوانیزه در وان مذاب روی غوطه ور شده و پس از آن حرارت داده می شود.

لوله گالوانیزه سرد

در روش گالوانیزه سرد نمک های روی در داخل یک محلول آبی الکترولیز گردیده و پس از آن این محصول تولید می گردد.

قیمت عمده لوله گالوانیزه

جهت خرید ارزان قیمت لوله گالوانیزه به صورت عمده هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید و می توانید با قیمت عمده انواع لوله های گالوانیزه را در وب سایت اینترنتی ما با بهترین کیفیت ثبت سفارش نمایید و با کمترین زمان ممکن این محصول را در درب مغازه تحویل بگیرد با تشکر شرکت تجهیزات کشاورزی آریا در خدمت شما عزیزان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید