فروش تجهیزات گلخانه شیراز با قیمت مناسب

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز بسیار ارزان تر از تهران و سایر شهر های دورتر است. این نایلون عریض بیشتر برای مصارف کشاورزی که به صورت تک لایه و چند لایه در متراژ و ضخامت مختلف وجود دارد به صورت عمده و خرده به فروش میرسد.

نایلون عریض کشاورزی چه کاربردی دارد؟

نایلون عریض کشاورزی بسیار استحکام دارد و در صنعت کشاورزی و پوشش گلخانه ای استفاده و کاربرد های زیادی دارد مانند:

  1. ساخت و سازهای ساختمانی برای پوشش بتن و عایق خوبی برای جلوگیری در عبور گرما و سرما
  2. در حمل و نقل بار از آسیب دیدگی و خیس شدن جلوگیری میکند
  3. و کاربرد آن در دامداری برای عایق کردن محیط و ثابت ماندن محل مورد نظر است

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

موارد استفاده از نایلون کشاورزی

از نایلون های عریض کشاورزی در مکان های مختلفی استفاده می شود که در زیر به توضیحات بیشتر این محصول میپردازیم:

  • افراد که در زمینه پرورش قارچ نیز فعالیت دارند برای سقف محل پرورش قارچ از این نایلون ها استفاده می کنند.
  • برای سقف گلخانه ها که باعث جذب اشعه مادون قرمز شده و به ثابت نگه داشتن دمای گلخانه در شب کمک می کند
  • برای پوشش کف استخر

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

معرفی نایلون عریض کشاورزی :

نایلون عریض کشاورزی، یکی از تجهیزات پراستفاده در بخش کشاورزی و مزارع می باشد. این محصول به درخواست کاربران در انواع ابعاد، ضخامت و طول های مختلف عرضه می شود.

همچنین کاربرد های زیادی در مصارف گوناگون از اعم از پرورش قارچ، استخر، ساختمان سازی و مصالح ساختمانی و غیره دارد. زیرا بهترین پوشش و مسقف کردن انواع محیط های گوناگون را در بهترین شیوه فراهم می کند.
این نایلون های عریض کشاورزی دارای کیفیت ساخت بالا و بسیار عالی هستند که از ویژگی های منحصر به فرد و مزایای شگفت انگیزی برخوردار است.

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

ویژگی نایلون عریض کشاورزی :

همانطور که گفته شد انواع نایلون های عریض کشاورزی در مدل های متعددی عرضه می شود. به گونه ای که از لحاظ تعداد لایه، کیفیت و نوع مواد اولیه، ابعاد و ضخامت با هم متفاوت هستند.

برای مثال این نایلون کشاورزی دارای ضخامت های گوناگون ۵۰ میکرون الی ۴۰۰ میکرون و تعداد لایه های مختلف ۱ الی ۸ لایه عرضه می شود. عرض این نایلون ها دارای مدل های متعدد از جمله ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۰و ۱۲ می باشد.
همچنین ابعاد این محصولات دارای ۱ متر الی ۲۰ متر می باشد. بهترین گزینه مناسب این نایلون ها را می توانید بر اساس نوع محصولات کشاورزی و شرایط محیطی می باشد.

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

مزایای نایلون عریض کشاورزی :

نایلون عریض کشاورزی، یکی از محصولات باکیفیت است که در مقابل اشعه نور ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارد. این نایلون ها به بهترین شیوه ممکن درجه حرارت داخلی را تنظیم می کند و مانع از سرما و یخ زدگی گیاهان می شود.

همچنین از پژمردگی و خراب شدن گل ها و سایر محصولات جلوگیری می کند. به عبارتی دیگر با مسقف کردن گلخانه از طریق این نایلون های عریض نور خورشید با تعادل مناسب و ایده آل به گردش در می آید.

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

سایر محاسن نایلون عریض کشاورزی :

نایلون عریض کشاورزی، مانع از رشد علف های هرز، قارچ، باکتری و دیگر آفات می شود. به گونه ای که رشد عالی و یکسان گیاهان را فراهم می کند. همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و موجب افزایش راندمان می شود.

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز :

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا عرضه کننده انواع و اقسام نایلون های کشاورزی است که در پایین ترین قیمت ها به فروش می رساند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش عمده و خرده در ارزان ترین قیمت ها هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید