قیمت نایلون عریض کشاورزی در شیراز

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم در سایز های مختلفی می توانید با ارزان ترین قیمت بازار از طریق شماره های درج شده به صورت آنلاین و بدون واسطه خریداری نمایید.

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم

نایلون عریض کیلویی چیست؟

نایلون عریض در دو نوع ساده و ضد اشعه ماواری بنفش به صورت یک لایه، دو لایه، سه لایه و غیره … نیز تولید شده است و بیشترین کاربرد را در تمامی زمینه ها دارد و برای مسقف نمودن گلخانه ها نیز استفاده شده و با شفافیت بالایی که دارد باعث می شود نور خورشید به صورت مستقیم به تمامی محصولات برسد.

کاربرد نایلون عریض کیلویی

  • از جمله کاربردهای نایلون های صنعتی عریض می توان به عنوان پوشش گلخانه ای، صنایع کشاورزی ، نایلون ساختمانی، پوشش موقت در برابر باران و برف، بستر سازی و دام پروری، پرورش قارچ و … اشاره نمود.
  • نایلون عریض یا نایلون عریض کشاورزی در دو نوع (یو وی UVمقاوم در برابر نور خورشید – نایلون گلخانه ای) و غیر یو وی به شکل رول تولید می شود.

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم

معرفی نایلون کشاورزی عریض کیلویی

نایلون های کشاورزی که به نایلون عریض مشهور هستند باکیفیت ساخت بالا و استاندارد ساخته و تولید می شوند. کاربرد اکثر این نایلون ها برای ساخت پوشش گلخانه ای است که مزایای شگفت انگیز زیادی را ارائه می دهد. این نایلون ها توسط مواد اولیه مرغوب پلی اتیلن ساخته شده است.
هدف اصلی این محصولات محافظت همه جانبه گیاهان در مقابل شرایط و عوامل جوی و جغرافیایی برای ایجاد رشد عالی و بی رویه این محصولات می باشد. به طور کلی نایلون های عریض کشاورزی باعث افزایش عملکرد سطح خاک، کیفیت میوه و کارایی مصرف آب می شود.

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم

مزایای نایلون عریض کیلویی

به دلیل نایلون عریض کیلویی مانند عملکرد بالاتر، برداشت زودتر، بهبود کیفیت میوه و افزایش راندمان مصرف آب، به یک عمل کشاورزی کاربردی در سطح جهانی تبدیل شده است.
با این حال، این محصولات از نظر محیطی و زراعی ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهند. این نصب و تعبیه نایلون ها حفظ حرارت بالاتر و عایق خوبی خواهید داشت.
به علاوه این محصولات دارای خواصی هستند که در مقایسه با شیشه از حفظ گرما بهتر عمل می کنند. گزینه های ضخیم تر حتی از شیشه مقاوم تر در برابر آب و هوا هستند، تعبیه راحت تر و جایگزینی آسان تر و ارزان تر هستند.

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم

عملکرد نایلون عریض کشاورزی

گلخانه ها راه بسیار خوبی برای گسترش قابلیت های باغبانی شما هستند. چه از آنها فقط برای شروع رشد گیاهان استفاده کنید و چه گیاهان را به طور تمام وقت در آنجا رشد دهید، گلخانه ها محیط رشد پایداری را ارائه می دهند، رطوبت گران بها را به دام می اندازند و از گیاهان در برابر آب و هوا محافظت می کنند.
مقاومت ماندگار این نایلون ها به گونه ای است که در برابر آب و هوا به خوبی می ایستد و در برابر ضربه های فیزیکی مانند تگرگ یا سایر اجسامی که ممکن است به آن ضربه بزند دوام می آورد.

ویژگی های نایلون عریض کشاورزی

موقعیت نایلون عریض کشاورزی در مقایسه با شیشه بسیار راحت تر قرار می گیرند. از این رو به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید.
این نایلون ها با خاصیت ضد الکتریسیته ای که دارد از چسبیدن گرد و غبار به آن جلوگیری می کند تا تابش مستقیم نور مورد نیاز خورشید را دریافت کند. به این ترتیب این نایلون ها با ویژگی های کاربردی که دارند، شرایط فتوسنتز گیاهان را به خوبی فراهم می کند.

قیمت نایلون عریض کیلویی به صورت مستقیم

قیمت نایلون عریض کیلویی

برای دریافت قیمت روز نایلون عریض کیلویی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید