قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی بدون واسطه

قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی بدون واسطه در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید این محصول را با تخفیف ویژه پاییزه از طریق شماره های درج شده خریداری نمایید.

قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی بدون واسطه

کاربرد کمربند پلی اتیلن پیچی

کمربند پلی اتیلن پیچی با بهترین کیفیت در سایز های مختلفی نیز تولید شده است و برای انشعاب گیریی لوله های پلی اتیلنی در سیستم های آبرسانی و آبیاری بیشترین کاربرد و استفاده را دارد و به وسیله پیچ و مهره نیز نصب و راه اندازی می گردد.

مشخصات کمربند انشعاب پلی اتیلن

  • جنس : پلی پروپیلن کو پلیمر
  • فشار قابل تحمل : 10 اتمسفر
  • نوع اتصال : پیچ و مهره
  • Clamp Siddles
  • Compression Fittings
  • از سایز 20 میلیمتر تا سایز 160 میلیمتر
  • دارای نشان استاندارد ملی ایران
  • دارای ایزو 2008-9001 ، 2007-18001 ، 2004-9001 ، 2000-9001 ، 2005-17025 و …
  • دارای تاییدیه جهاد ، آب و خاک و …

معرفی کمربند پلی اتیلن پیچی :

کمربند پلی اتیلن پیچی یکی از محصولات پرکاربرد برای انشعاب گیری لوله های فرعی به لوله های اصلی و تعمیرات خطوط لوله ها می باشد که عملکرد رضایت بخش و بسیار قابل اطمینانی دارد.
این دسته از اتصالات شامل دو قطعه مهم کفه و انشعاب می باشد. همچنین به وسیله چهار عدد پیچ در کنار و واشر های داخلی محکم و آب بندی می گردد.
با اتصال و راه اندازی صحیح این کمربند پلی اتیلن پیچی هیچ گونه نشت آب و اختلال های دیگر نیز رخ نمی کند.
به علاوه می تواند سال های متمادی بسیار زیادی مورد استفاده جهت انشعاب گیری ها در خطوط لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی بدون واسطه

ویژگی های کمربند پلی اتیلن پیچی :

کمربند پلی اتیلن پیچی در مقایسه با دیگر جنس ها دارای محاسن بیشتری می باشد و برای همین دلیل مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
این دسته از اتصالات دارای قابلیت نصب و تعبیه برای انواع لوله های پلی اتیلن با ابعاد متعدد می باشد. همچنین از اتصالات پرکاربرد در سیستم های لوله کشی می باشد. طراحی و ساختار این محصول به صورت دو قطعه با شکل نیم دایره از جنس پلی اتیلن است که بر روی لوله ها نصب می شود.
رینگ لاستیکی این کمربند به خوبی آن را آب بندی کرده و دیگر قطعات داخلی، کمربند را از لغزش ها بر روی لوله ها در امان نگه می دارد.

مزایای کمربند پلی اتیلن پیچی :

کمربند پلی اتیلن پیچی، از جنس های مرغوب و مقاومی تشکیل شده است که اگر مدام در مقابل نور خورشید و درجه حرارت بالا قرار بگیرد، هیچگونه آسیبی به آن وارد نمی شود.
در مقابل نور اشعه ماورا خورشید بسیار مقاوم می باشد. این کمربند استحکام و انعطاف پذیری بسیار مناسبی دارد. همچنین در برابر ضربات فیزیکی ناگهانی و یا ارتعاشات زمین لرزه دوام می آورد.

قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی بدون واسطه

مشخصات دیگر کمربند پلی اتیلن پیچی :

این کمربند های پلی اتیلن پیچی کاربرد های زیادی برای نصب در سیستم های آبیاری تحت فشار بارانی و قطره ای دارد.
همچنین با نصب در هر گونه شرایط دمایی بالا و پایین تغییر شکل نمی دهد. نوع این کمربند از اتصالات رزوه ای است که مزایای فوق العاده ای دارد.
به گونه ای که حتی بعد از استفاده دوباره به صورت مکرر مورد استفاده های بعدی قرار می گیرد. به علاوه از عمر طولانی و ماندگاری بهره می برد و نصب و تعبیه بسیار آسانی دارد.

قیمت کمربند پلی اتیلن پیچی

برای دریافت قیمت روز کمربند پلی اتیلن پیچی می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید