قیمت بهترین آبپاش آبیاری کشاورزی پلاستیکی

لوازم آبپاش آمبو با قیمت مناسب با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی بسته به نیاز مشتری امکان پذیر میباشد. در زیر به توضیحات بیشتر این محصول میپردازیم:

لوازم آبپاش آمبو با قیمت مناسب

آبپاش آمبو چیست و چه کاربردی دارد؟

آبپاش آمبو ساخت شرکت SIME ایتالیا است. آبپاش آمبو دو نازله آمبو AMBO با پاششی در محدوده 484 الی 1681 مترمربع جزء آبپاش های با شعاع پاشش زیاد است. تنها آبپاشی است که تمامی قطعات آن موجودوقابل تعوض است.

ویژگی های آبپاش آمبو

  • آبپاش آمبو AMBO (تنظیمی، تمام دور)اتصال ماده یک و یکدوم اینچ دارای دو نازل(نازل کوچک 7میلیمترنازل بزرگ8میلیمتر) فشار 1/5الی4بار،شعاع پاشش 16الی21متر، آبدهی 86 الی 140لیتردردقیقه، سطح آبیاری شده484الی 841مترمربع
  • آبپاش آمبو AMBO (تنظیمی، تمام دور) اتصال ماده یک و یکدوم اینچ دارای دو نازل (نازل کوچک 7میلیمترنازل بزرگ10میلیمتر) فشار 2 الی5بار، شعاع پاشش 18الی24متر، آبدهی 130الی 140 لیتردردقیقه،سطح آبیاری شده625الی 1156مترمربع
  • آبپاش آمبو AMBO(تنظیمی، تمام دور) اتصال ماده یک و یکدوم اینچ دارای دو نازل(نازل کوچک 7میلیمترنازل بزرگ12میلیمتر) فشار2الی5بار، شعاع پاشش19الی 27متر، آبدهی 5الی 8 متر مکعب درساعت، سطح آبیاری شده729الی 1444مترمربع است.
  • آبپاش آمبو AMBO(تنظیمی، تمام دور)اتصال ماده یک و یکدوم اینچ دارای دو نازل(نازل کوچک 7میلیمترنازل بزرگ14میلیمتر)فشار2الی5بار، شعاع پاشش 20 الی 28متر، دبی215الی 342 لیتردردقیقه، سطح آبیاری شده 841الی600 1مترمربع
  • آبپاش آمبو AMBO (تنظیمی، تمام دور) اتصال ماده یک و یکدوم اینچ دارای دو نازل (نازل کوچک 7میلیمترنازل بزرگ16میلیمتر) فشار2الی5بار، شعاع پاشش 21 الی 29متر، آبدهی672الی 414 لیتردردقیقه، سطح آبیاری شده841الی 1681مترمربع

کلیه قطعات آبپاش آمبو

لوازم آبپاش آمبو با قیمت مناسب

مزایای آب پاش بارانی آمبو

برای اینکه یک توزیع مناسب و همه جانبه ای را در سطوح زمین های کشاورزی در جهت آبیاری داشته باشید انتخاب این نوع آب پاش های بارانی آمبو بهترین گزینه است.

این گزینه از جنس بدنه بسیار باکیفیت و مرغوب تشکیل شده است که در مقابل ضربات احتمالی دوام خود را از دست نمی دهد.

این نوع آب پاش بارانی آمبو ایتالیایی اصل، راندمان و استفاده حداقلی را از مصرف آب را فراهم می کند‌. با این وجود هم فضای منطقه مورد نظر را به گونه ای کاملا یک دست آب رسانی می کند.

پمپ یا منبع فشار آب به راحتی به انتهای حلقه توزیع آب از طریق این آب پاش بارانی آمبو متصل می شود و درنتیجه فشار متعادل و متناسب آبیاری‌ را فراهم می کند.

برای اینکه یک نتیجه عالی و بهره وری از محصولات زراعی یا گلخانه ای خود داشته باشید باید یک سیستم و اجزای مناسب جهت آبیاری فراهم کنید.

در این راستا آب پاش آبیاری بارانی آمبو بهترین قطعات است که به شکل باران طبیعی آب مورد نیاز را برای آبرسانی ارائه می دهد. بنابراین این تجهیزات باکیفیت ترین روش آب رسانی را برای زمین های کشاورزی شما پیاده سازی می کند.

علاوه براین ها آب پاش آبیاری بارانی ایتالیایی آمبو دارای بهترین و برترین ساختار است که در برابر هر نوع عوامل محیطی، ماندگاری خود را از دست نمی دهد و همواره می تواند برای سالیان زیادی به کار خود ادامه دهد.

مجهز بودن به دو نازل قدرتمند در این آب پاش آمبو هرچه بیشار پاشش آب و قطرات باران مصنوعی را فراهم می کند.

کاربرد آب پاش بارانی آمبو

آب پاش بارانی آمبو برای زمین های گسترده و وسیعی طراحی شده است که محصولات آن نیاز به آبیاری بی وقفه دارند.
چراکه با عملکرد باکیفیت خود می تواند مدت زمان زیادی عمل آبرسانی را تکمیل کند.

قابلیت پاشش بسیار زیاد و چشم گیر، این آب پاش های آمبو را مناسب تمام محصولات زراعی، گلخانه ای، میوه های ردیفی، نهالستان ها و باغچه ها و حتی فضاهای سبز و ‌پارک ها کرده است.

این آب پاش های آبیاری برای اتوماسیون کردن عمل آبیاری در سطوح مختلف هرنوع زمین با شیب های هموار و ناهموار را به خوبی فراهم می کند.

لوازم آبپاش آمبو

لوازم آبپاش آمبو با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت امکان پذیر میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید