لیست قیمت شیر خودکار

لیست قیمت شیر خودکار پلیمری در انواع سایز های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

لیست قیمت شیر خودکار پلیمری

کاربرد شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری یکی از محصولات پر کاربرد در زمینه های آبیاری بارانی و تحت فشار می باشد هم‌زمان با قرار گرفتن رایزر آبیاری، پایه آبپاش یا کلید شیر خودکار به داخل آن، شیر بازشده و آب جریان پیدا می‌کند و به داخل رایز رفته تا به آبپاش منتقل شود و آبیاری صورت پذیرد؛ هنگامی که رایزر را از شیرخودکار خارج می‌کنیم، شیر بسته شده و جریان آب قطع می‌گردد.

ویژگی های شیر خودکار پلیمری

  • شیر خودکار پلیمری پایا، دارای فشار کاری ۶ بار و دارای اورینگ‌های آب بندی از جنس لاستیک NR/SBR تولید و ورانه بازار شده است.
  • شیر خودکار پلیمری ویسپار در سایزهای ۱ ، ۱ ۱/۲ و ۲ اینچ تولید و روانه بازار شده است.
  • این محصول با مقاومت بالایی که دارد مقاومت بالایی در برابر فشار و ترک خوردگی را دارد.

معرفی بیشتر شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری با متصل شدن به آبپاش های آبیاری کار می کند تا آب تحت فشار را به سر آبپاش برساند.

نصب آن فوق العاده آسان است و کنترل سرعت جریان عالی برای پوشش آب را فراهم می کند. همچنین انتظار می رود ۱۰ تا ۲۰ سال دوام داشته باشد.

با تنظیم جریان آب از طریق این شیر خودکار پلیمری در سیستم شما کمک می کند. در واقع بسته به نیاز شما به دو صورت کنترل جریان و کنترل غیر جریان کنترل می شود.

به علاوه در انواع مختلفی متناسب با سیستم های متنوع تری وجود دارد.

این شیر خودکار ساخته شده از یک پلیمر با ضربه بالا است که می تواند فشار بالا را تحمل کند و طراحی شده است تا برای سالهای زیادی دوام داشته باشد.

به عبارتی دیگر شیر خودکار پلیمری قسمت مهمی از سیستم بارانی شما هستند و به تنظیم جریان و فشار آب کمک می کنند.

آنها همچنین به عنوان اقدامات ایمنی عالی برای جلوگیری از جاری شدن آب و همچنین برگشت جریان که می توانند خطوط سیستم شما را آلوده کرده و باعث ایجاد مشکل در سر آبپاش ها شوند، عمل می کنند.

اگرچه این شیرها انواع و سایزهای مختلفی دارند، اما شما باید یکی از آنها را تهیه کنید که دقیقاً جایگزین نوع شیر های معمولی شود‌.

در نهایت این شیرها به شما کمک کند تا آب را به جایی که نیاز دارید و با فشار مناسب برسانید.

ویژگی های شیر خودکار آبیاری

شیر های خودکار آبیاری قلب سیستم آبیاری هستند، زیرا باز و بسته می شوند تا آب از لوله های سیستم آبیاری به اجزای آبیاری توزیع شود.

شیر های خودکار آبیاری با بالاترین کیفیت ساخته می شوند و از جنس عالی پا درجه یک پلیمری است. با طراحی در سیستم های آبیاری بارانی کلاسیک در هر منطقه، دوام داشته و نصب و سرویس دهی آنها نیز آسان است و این امر به تعمیر و نگهداری کمتری در سیستم آبیاری شما نیاز دارد.

این شیر های خ‌ودکار بیشتر شرایط ماندگاری زیادی خواهند داشت. به خصوص اگر در بالای زمین و در زیر نور آفتاب نصب شود.

از نظر عملیاتی ، بشیار قابل اعتماد هستند. به ویژه برای سیستم های خودکار.

این شیرآلات پلیمری زود فرسوده پمی شوند و عمر آنها بسیار بالا تخمین زده شده است.

اندازه شیرهای اتوماتیک با توجه به محدوده جریان توصیه شده سازنده، همراه با افت فشار از طریق شیر در جریان انتخاب شده تعیین می شود.

لیست قیمت شیر خودکار پلیمری

لیست قیمت شیر خودکار

برای دریافت لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرل=امی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول می توانید مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید