لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده

لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق درگاه های ارتباطی و شماره های درج شده در وب سایت می توانید از طریق شماره های درج شده به صورت آنلاین می توانید مطلع شوید.

لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده

کاربرد شیر گازی آذر

شیر گازی آذر در انواع سایز های مختلف تولید شده است با جنس برنج و استاندارد های روز دنیا تولید و روانه بازار شده است. این محصول یکی از محصولات پر کاربرد در زمینه های تاسیسات صنعتی، تاسیسات منازل بیشترین استفاده را دارد. طول تنه این شیر گازی 62 میلیمتر است. فشار کاری آببندی این شیر 100 psi است.

دمای کاری مناسب شیر گازی آذر 5 الی 80 درجه سانتیگراد است. و برای قطع و وصل نمودن سیال و منابع گازی کاربرد دارد.

مشخصات شیر گازی آذر

  • وزن: 0.232 کیلوگرم
  • جنس تنه: آلیاژ برنج
  • تعداد دسته: 1 عدد
  • نوع رنگ: مات
  • تعداد خروجی آب: 1 عدد
  • شلنگ: ندارد

لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده

معرفی شیر گازی آذر :

شیر گازی آذر از سری تجهیزات رایج و باکیفیت خطوط لوله کشی مناطق مختلف می باشد. وظیفه اصلی این محصولات این است که ورود و خروج سیال ها را در بهترین نحو ممکن کنترل می کند.

همچنین دارای کاربرد ساده است که از ساختمان عالی و منحصر به فردی تشکیل شده است. از این رو امروزه تقریبا در همه جای مصارف خانگی از این دسته شیرآلات استفاده های فراوانی می شود.
کاربرد اصلی این محصولات همانطور که نامشان پیداست برای نصب در خطوط لوله کشی گازی است که قطع و وصل سریع و کاملی دارند. به گونه ای که دارای عملکرد قابل اطمینانی می باشند.

ساختار شیر گازی آذر :

شیر گازی آذر دارای ساختار ساده و بدون پیچیدگی است. به گونه ای که اجزای تشکیل دهنده اصلی شامل بدنه، دسته روی ساقه و توپ کروی شکل داخلی می باشند.

توپی که داخل این دسته شیرالات تعبیه شده است دارای موقعیت قرار گیری جلوی مسیر سیال ها می باشد. با این حال از ورود جریان جلوگیری می کند. از طرف دیگر با دارا بودن این دسته و به کمک آن می توانید مسیر سیال را به عبور باز کنید.
موقعیت نصب بدنه شیر گازی آذر از طریق اتصالات رزوه ای به وسیله پیچ و مهره یا جوش دادن به لوله مربوطه متصل می شود.

لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده

ویژگی شیر گازی آذر :

شیر گازی آذر دارای انواع سایز بندی های متعددی اعم از 2/1 اینچ،  4/3 اینچ، 1 اینچ، 1 4/1 اینچ، 1 2/1 اینچ و 2 اینچ هستند که متناسب با نوع کاربرد و خطوط مربوطه مدل مناسب را می توانید انتخاب کنید.
عملکرد اصلی این دسته شیرالات در موقعیت های کاملا باز و یا کاملا بسته می باشد. کاربرد اصلی این محصولات در تأسیسات لوله کشی خانگی، صنعتی، اداری و غیره می باشد.

مزایای شیر گازی آذر :

شیر گازی آذر در وهله اول از عملکرد قابل اطمینان و سرعت عکس العمل بالایی برخوردار می باشد. این محصولات در مقایسه با شیرالات دیگر دارای ابعاد استاندارد و وزن سبک تر هستند و از نصب و تعبیه راحت تری برخوردار هستند.

جنس قطعات تشکیل دهنده شیر گازی آذر از برنج مرغوب است که در مقابل درجه حرارت بالا، فشار، ضربه ها و سایر عوامل از مقاومت عالی و بالایی برخوردار می باشد.
از همین رو نسبت به سایر شیرهای گازی دیگر طول عمر بالا و ماندگاری را تضمین می کند. همچنین این قطعات تشکیل دهنده دارای ساختار یکپارچه ای هستند.

لیست قیمت شیر گازی آذر به صورت عمده

لیست قیمت شیر گازی آذر

برای دریافت لیست قیمت روز شیر گازی آذر می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت عمده و خرده مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید