تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / نوار آبیاری در زنجان با قیمت مناسب

نوار آبیاری در زنجان با قیمت مناسب

نوار آبیاری در زنجان با قیمت مناسب و بهترین کیفیت به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر می باشد.

نوار آبیاری در زنجان با قیمت مناسب

کاربرد نوار آبیاری قطره ای

نوار آبیاری قطره ای یا همان نوار تیپ که در انگلیسی به معنی (Drip tape) که دارای یک دیواره نازک است که برای آبیاری قطره ای در مزارع، گلخانه ها و زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد آبیاری به شیوه نوار آبیاری قظره ای سیستمی کم فشار برای انتقال آب است و به وسیله آن می توان کود را همراه با مواد شیمیایی به آن انتقال داد.

نوار آبیاری در زنجان با قیمت مناسب

مزایایی نوار آبیاری قطره ای

  • به دلیل قابلیت اتصال آسان و قیمت مناسبی که دارد نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است.
  • سبک بوده و به راحتی قابل حمل می‌باشند.
  • نوارهای Tape را می‌توان بدون آنکه نیاز به تسطیح زیاد زمین باشد، در مزارع وسیع حتی به صورت مکانیزه و همزمان با کشت بذر (بوسیله تراکتور) نصب نمود.

نوار آبیاری در زنجان

نوار آبیاری با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز با قیمت بسیار مناسب تنها از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد. این محصولات انعطاف پذیری بالایی نسبت به لوله ها دارند ازهمین رو به دلیل وزن سبک و قابل حمل آسان آن ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید