تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای اصفهان با قیمت روز

نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای اصفهان با قیمت روز

نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای اصفهان با قیمت روز و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده به تمامی در تجهیزات کشاورزی آریا موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری امکان پذیر است.

نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای اصفهان با قیمت روز

کاربرد نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای

نوار تیپ آبیاری از جنس پلی اتیلن است که در سیستم آبیاری قطره ای بیشترین استفاده را دارد و برای زمین های کشاورزی، گلخانه و باغات که در کشت های ردیفی مانند: کلم، کاهو و … می باشد.
نوار آبیاری یکی از مهمترین ابزار در سیستم آبیاری قطره ای می باشد نوار آبیاری کل سطح زیر خاک را مرطوب نمی کند که این کار سبب می شود تا از رشد علف های هرز در اطراف گل و گیاهان جلوگیری شو  چرا که آب کود و املاح معدنی موجود در آب مستقیما به ریشه رسیده و باعث مرطوب ماندن محیط رشد ریشه می گردد و با توجه به اینکه مدت زیادی از استفاده این روش نمی گذرد.

نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای اصفهان

نوار آبیاری پلی اتیلن قطره ای در انواع مختلف به صورت درزدار و پلاک دار در اصفهان تولید شده و شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت با مدیریت مهندس منصوری خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز با قیمت بسیار مناسب تنها از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد. این محصولات انعطاف پذیری بالایی نسبت به لوله ها دارند ازهمین رو به دلیل وزن سبک و قابل حمل آسان آن ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید