تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / نوار تیپ شیراز با قیمت مناسب

نوار تیپ شیراز با قیمت مناسب

نوار تیپ شیراز با قیمت مناسب در دو نوع درزدار و پلاک دار و به صورت رول، متری و کیلویی به صورت عمده و خرده در اختیار شما عزیزان به صورت آنلاین قرار دارد و شما می توانید به وسیله شماره های درج شده در وب سایت این محصولات به صورت مستقیم خریداری نمایید.

نوار تیپ شیراز با قیمت مناسب

کاربرد نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ آبیاری در دو نوع درزدار و پلاک دار است که با بهترین جنس پلی اتیلن نرم تولید و روانه بازار شده است. هر دو نوع نوار تیپ به گونه ای آبدهی میکنند مثلا در نوار تیپ پلاک دار آب به وسیله پلاک های تعبیه شده بر روی آن به پای گیاهان میرسد.
ولی در نوار تیپ درزدار که روزنه های به صورت زیگزاگی می باشد در میان درزها آب به صورت یکنواخت به تمامی گل و گیاهان میرسد. نوار تیپ آبیاری برای کشت های ردیفی مانند: کاهو، کلم، پیاز، چغندر و غیره ….. بیشترین کاربرد را دارد.

ویژگی های نوار تیپ آبیاری

  • نوار تیپ آبیاری با مرغوب ترین کیفیت تولید شده و سالین زیادی می توانید در بخش های کشاورزی و گلخانه ای از آن استفاده کنید.
  • این محصول بدون نیاز به نیروی کارگری خیلی آسان نصب و راه اندازی می شود.
  • نوار تیپ آبیاری در برابر اشعه ماورای بنفش بسیار مقاوم است.
  • نوار آبیاری تیپ آبدهی یکنواختی به محصولاا کشاورزی می دهد و سبب می شود محصولات بازده بالایی دارشته باشند.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز

فروش عمده نوار تیپ شیراز با قیمت بسیار مناسب تنها از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد. این محصولات انعطاف پذیری بالایی نسبت به لوله ها دارند ازهمین رو به دلیل وزن سبک و قابل حمل آسان آن ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید