مرکز فروش عمده آبپاش آمبو قیمت مناسب

مرکز فروش آبپاش آمبو آلومینیومی در بازار که از مهم ترین تفاوت های این مدل آبپاش عمر طولانی آن می باشد. میتوانید این آبپاش به صورت عمده با بهترین و بالا ترین کیفیت از طریق اینترنتی سفارش دهید.

آبپاش آمبو آلومینیومی چه کاربردی دارد؟

جنس بدنه ی آبپاش آمبو از آلومینیوم بوده و که این مطلب باعث شده تا علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه و جلوگیری از شکستگی ، توان بالایی در مقابله با زنگ زدگی داشته باشد و زنگ نزند. آبیاری بارانی یکی از آبیاری تحت فشار است . که در آن آب بوسیله ی لوله ها و بصورت تحت فشار به زمین میرسد.

از طریق آبپاش ها اسپرینکلر هایی که در زمین تعبیه شده، بصورت باران بروی زمین پخش میشود. از مزیت های این سیستم میتوان به استفاده بهینه از آب اشاره کرد. همچنین در این روش میتوان کود ، سم و مواد مورد نیاز گیاه را در هر مرحله به آب آبیاری اضافه کرد تا گیاه بخوبی رشد کند. همانطور که مشخص است، آبپاش یا اسپرینکلر سهم مهمی از سیستم آبیاری بارانی را تشکیل میدهد پس توجه کردن به کیفیت آبپاش های مورد استفاده باید حائز اهمیت باشد.

انواع آبپاش آمبو

1.آبپاش آلمینیومی

1.آبپاش آلمینیومی

2.آبپاش برنجی

آبپاش برنجی

3.آبپاش پلیمری

آبپاش پلیمری

ویژگی های آبپاش آمبو آلومینیومی

  • با قطر نازل ۶، ۷، ۸ و ۱۰ میلیمتر
  • شعاع پاشش ۲۲ الی ۲۷ متر مطابق با استاندارد(۱/۷۷۴۹ )
  • دارای پوشش اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و اشعه خورشید
  • ۸۷ درصد یکنواختی پاشش
  • در دو نوع تنظیمی و تمام دور

معرفی آبپاش آمبو آلومینیومی :

آبپاش آمبو آلومینیومی از دسته تجهیزات پرکاربرد است که استفاده های زیادی در مناطق مختلف دارد.
این محصول توسط کمپانی مشهور ایتالیایی به صورت مبتکرانه ساخته است. همچنین به دلیل قابلیت پاشش آب زیادی که دارد، مخصوص زمین های کشاورزی بزرگ و متوسط می باشد. این دسته از ابپاش های آمبو از مدل های ضربه ای است که به دو مدل تنظیمی و تمام دور تقسیم می شود. این محصول دارای کیفیت ساخت عالی و منحصر به فردی است که رضایت کشاورزان را در جاهای گوناگون به خود کسب کرده است.

مرکز فروش آبپاش آمبو آلومینیومی در بازار

مشخصات آبپاش آمبو آلومینیومی :

آبپاش آمبو آلومینیومی، برای زمین های زراعی و استفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار بارانی مدل مناسبی می باشد. همچنین دارای نازل های مختلفی با قطرهای متعدد است.
یکی‌ از ویژگی های عالی این ابپاش های الومینیومی آمبو، مجهز بودن به سیستم جت شکن است. به این معنی قابلیت شکستن جت آب خروجی آبپاش را دارد. این ویژگی جت شکن دارای قابلیت تنظیم می باشد و منجر می شود قطرات آب به شکل همه جانبه و در عین حال ملایم بر روی خاک کشاورزی پخش شود. با این حال موجب سیراب شدن کل زمین های زراعی می شود.

مزایای آبپاش آمبو آلومینیومی :

آبپاش آمبو آلومینیومی، دارای عملکرد ویژه است که باعث می شود خاک و‌ذره های گرد و غبار فرونشیند. میزان فشار کارکرد این مدل از ابپاش ها به میزان ۱.۵ بار الی ۵ بار است و از محل اتصال با سایز ۱/۲ ۱ اینچ، ماده بهره می برد.
این محصول نصب و راه اندازی ساده ای دارد و در مقابل ضربات فیزیکی‌ احتمالی دوام و طول عمر بسیار بالایی دارد. به علاوه موجب رشد عالی و فراگیر گیاهان و سایر محصولات می شود و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند. آبپاش آمبو آلومینیومی، مدل مناسبی برای نصب در زمین های کشاورزی، گلخانه ها، فضای سبز، ابیاری درختان و غیره می باشد.

مرکز فروش آبپاش آمبو آلومینیومی در بازار

مرکز فروش آبپاش آمبو آلومینیومی

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا مرکز فروش آبپاش آمبو آلومینیومی در پایین ترین قیمت ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری انواع آبپاش های آبیاری با شماره های درج شده تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید