خرید شیر خودکار پلیمری با کیفیت و مقاومت بالا نسبت به نمونه های برنجی و آلومینیومی با قیمتی ارزان مخصوص آبیاری بارانی از سایت اینترنتی نوین آبیاری برای شما مشتریان عزیز فراهم گردید.

شیر خودکار علاوه بر سیستم ها آبیاری ثابت، در آبیاری متحرک نیز کاربرد دارد. از شیر خودکار جهت آبگیری آبپاش ها از لوله های لترال استفاده می شود.

شیر خودکار چگونه کار می کند؟

یک طرف شیر خودکار به رایزر و طرف دیگر به آبپاش متصل می شود. زمانی که کلید آبپاش به داخل شیر خودکار برود جریان آب برقرار شده و آبپاری صورت میگیرد. هنگامی که آبپاش را از شیر خودکار جدا کنیم جریان آب قطع می شود.

خرید شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار وظیفه انتقال آب از رایزر به آبپاش را داشته و باید این عمل را بدون هیچپونه نشتی و کاهش فشار آب انجام دهد. شیر خودکار انواع مختلفی دارد اما مدل پلیمری ان در برابر ضربه، آب و هوا و رسوب زدگی بسیار مقاوم تر می باشد. یک شیر خودکار استاندارد باید مشخصات مخصوصی داشته باشد تا برای آبیاری بارانی مناسب باشد.

مشخصات فنی و ظاهری شیر خودکار

  • داشتن تأییدیه از معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی
  • مقاومت بالا در بازار ضربه و عوامل محیطی
  • دارای تحمل فشار تا 6 بار را داشته باشد
  • داشتن حداقل تغییر در فشار جریان آب
  • دارای گارانتی و ضمانت نامه تعویض

خرید شیر خودکار پلیمری

خرید شیر خودکار بارانی کار شما را بسیار راحت خواهد کرد. این وسیله بسیار کاربردی و به نحوی واقعا اجباری و ضروری می باشد. جهت خرید و سفارش این محصول با بخش مدیریت فروش شرکت نوین آبیاری در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@