کمربند لوله پلی اتیلن به قیمت کارخانه با بهترین کیفیت برای همکار و فروشندگان به صورت اینترنتی و حضوری موجود میباشد. این نوع اتصالات در استاندارد های مختلف چون PE40، PE63، PE80  وpe100 تولید میشوند. کمربندهای پلی اتیلنی نسبت به جنس های دیگر مزیت هایی داشته و از نوع مرغوب ترین کمربندها می باشند.

کمربند لوله پلی اتیلن به قیمت کارخانه

کاربرد کمربند لوله پلی اتیلن

کمربندهای پلی اتیلنی در واقع انواعی از اتصالات پلی اتیلنی می باشند که به منظور انشعاب گیری لوله های فرعی از لوله های اصلی و تعمیرات لوله ها مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع کمربندها از دو قسمت اصلی کفه و انشعاب تشکیل یافته اند که میتواند جنس های متفاوتی داشته باشند. این نوع اتصال در انواع سایزهای مختلف از 20 تا 160 میلی متر و برای فشارهای اتمسفری مختلف تا 10 اتمسفر طراحی و تولید شده اند.

کمربند لوله پلی اتیلن به قیمت کارخانه

روش نصب کمربند پلی اتیلن

ابتدا دو کفه کمربند را باز کرده و دور لوله پلی اتیلن قرار می دهیم و سپس به وسیله پیچ و مهره به هم بسته می شود و دور لوله محکم می گردد. سپس قسمتی از لوله پلی اتیلن که ناف کمربند بر روی آن قرار گرفته به وسیله ابزار مخصوص سوراخ شده و اتصالات پلی اتیلن دنده یا فلزی به روی کمربند بسته می شود.

مزایایی کمربند لوله پلی اتیلن

  •   این نوع کمربندها اگر به مدت طولانی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند، آسیبی ندیده و به تشعشعات ماورای بنفش خورشید مقاوم می باشند.
  • این اتصالات خشک و شکننده نبوده و از انعطاف و استحکام بالایی برخوردار می باشند.
  • از این اتصالات در انواع لوله های پلیمری با سایز های مختلف میتوان استفاده کرد و جزو اتصالات پر کاربرد در سیستم لوله کشی می باشند.
  • نصب و راه اندازی این نوع اتصالات به راحتی صورت گرفته و با قیمت ارزانی در بازار توزیع میشوند. کمربندهای پلی اتیلنی از نوع پلی پیروپیلن کو پلیمر بوده و توسط پیچ و مهره اتصالات آنها انجام میشود.
  • این کمربندها توسط اورینگ های لاستیکی با ایمنی بالا آب بندی میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید