فروش عمده دریپر در شیراز

فروش عمده دریپر در شیراز با مناسب ترین قیمت و بهترنی کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد. وظیفه اصلی دریپر پاشش آب به پای گیاهان و محصولات کشاورزی می باشد.

فروش عمده دریپر در شیراز

کاربرد دریپر آبیاری

دریپر پلی اتیلن یا نوار آبیاری پلی اتیلن  وسیله ای بسیار کاربردی برای آبیاری قطره ای زمین های کشاورزی خصوصا محصولات بوته ای و انواع صیفی جات و سبزیجات می باشد. این محصول در سطح و عمق خاک قابل نصب بوده و باعث بهبود آبیاری و مدیریت مصرف بهینه ی آب در کشاورزی می شود و بهترین روش آبیاری برای کشت های فصلی بوده و در برابر انسداد و گرفتگی، گرفتن جلبک و باکتری، خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشد. به وسیله ی دریپر پلی اتیلن میتوان به صورت یکنواخت سطح زیر کشت را آبیاری کرد و از رشد بی رویه ی علف های هرز جلوگیری کرد.

فروش عمده دریپر در شیراز

انواع دریپر

  • زیتونی
  • مدادی
  • خودشوینده
  • روی خط
  • میکروجت
  • سه راه دریپر دار

بیشتر در مورد دریپر آبیاری بدانیم:

  1. دریپر پلی اتیلن یا نوار آبیاری پلی اتیلن وسیله ای بسیار کاربردی برای آبیاری قطره ای زمین های کشاورزی خصوصا محصولات بوته ای و انواع صیفی جات و سبزیجات می باشد.
  2. دریپر پلی اتیلن در سطح و عمق خاک قابل نصب بوده و باعث بهبود آبیاری و مدیریت مصرف بهینه ی آب در کشاورزی می شود.
  3. دریپر های پلی اتیلن بهترین روش آبیاری برای کشت های فصلی بوده و در برابر انسداد و گرفتگی، گرفتن جلبک و باکتری، خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشد.
  4. به وسیله ی دریپر پلی اتیلن میتوان به صورت یکنواخت سطح زیر کشت را آبیاری کرد و از رشد بی رویه ی علف های هرز جلوگیری کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید