تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب در پک کامل این محصول را در انواع مختلف به تمامی نقاط ایران به صورت اینترنتی و حضوری ارسال می نماید.

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

تجهیزات آبیاری قطره ای چیست؟

امروزه به دلیل کمبود منابع آبی در کشورمان و کاهش سطح آب های زیرزمینی و پیشرفت تکنولوژی، استفاده از سیستم آبیاری نوین و فروش تجهیزات آبیاری موجب شده است تا بتوانیم از منابع آب به صورت بهینه و موثر نهایت استفاده را ببریم و شاهد بهره‌وری بیشتر محصولات باشیم.

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای

 1. لوله و اتصالات آبیاری قطره ای
 2. منبع آب
 3. نوار تفلون
 4. لوله های دریپر دار
 5. ایستگاه کنترل مرکزی (شامل ایستگاه پمپاژ و ایستگاه فیلتراسیون) که خود ایستگاه پمپاژ شامل پمپ و متعلقات آن است.
 6. ایستگاه فیلتراسیون نیز از فیلتر سیکلون یا فیلتر شن (بسته به نوع منبع آب برداشتی، یکی از این دو نوع فیلتر استفاده می‌شود. فیلتر سیکلون یا هیدروسیکلون برای چاه‌های آب، و فیلتر شن برای استخرهای ذخیره آب می‌باشد)
 7. تانک کود
 8. فیلتر توری یا دیسکی (فیلتر دیسکی ذرات کوچکتری نسبت به فیلتر توری جذب می‌نماید)
 9. لوله اصلی
 10. لوله آبرسانی
 11. لوله‌های جانبی یا لوله‌های فرعی (لاترال‌ها)
 12. قطره‌چکان و اتصالات لازم
 13. پمپ آب

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

شرح پمپ آب کشاورزی :

پمپ آب کشاورزی یکی از دستگاه های مکانیکی است که در انتقال جریان سیال از مکانی به مکان دیگر کاربرد دارد. برای همین یکی از تجهیزات اصلی سیستم های آبیاری قطره ای به حساب می آید. این محصولات در وب سایت ما در انواع مدل ها، ویژگی ها، برند ها و سایز های مختلف و گوناگون عرضه می شود. همچنین ایده آل ترین انتخاب بسته به عواملی مانند نوع منبع آب، حداکثر ارتفاع پشتیبانی شده، دبی، هدی، حجم خروجی آب و غیره دارد. در ابتدا منابعی که باید در زمین های زراعی خود تشخیص دهید مانند رودخانه، چشمه و سد و غیره می باشد.

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

ویژگی پمپ آب کشاورزی :

این پمپ ها دارای انواع مدل های پروانه ای، سانتریفیوژ، حلزونی ، انواع پمپ کفکش، لجن کش، پمپ شناور و غیره هستند که از برند های معروف و سایز های متعددی تشکیل شده اند. این محصولات هر کدام به نوبه خود دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی هستند. همچنین دارای نصب آسان، راندمان عالی، جنس بدنه ضد آب و ضد زنگ و غیره می باشند. هدف اصلی این پمپ های اب کشاورزی تأمین فشار و آب مورد نیاز در سطوح کشاورزی است.

انواع شیرالات آبیاری قطره ای :

 • شیر ۱۶ میلی متری
 • شیر تیپ به ۱۶ میلی متری
 • شیر تیپ به تیپ
 • شیر ۱۶ میلی متری به ۱/۲ اینچ رزوه ای
 • شیر بست اولیه به ۱۶ میلی متری
 • شیر ۱۶ میلی متر به ۱۲ میلی متر
 • شیر ابیاری کشویی
 • شیر پروانه ای
 • شیرالات توپی
 • شیر کروی
 • و غیره

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

مزایای شیرالات ابیاری قطره ای

شیر های ابیاری قطره ای دارای جنس بدنه مرغوب هستند که در مقابل اشعه ماوراء بنفش و درجه حرارت بالای نور خورشید مقاومت دارد. به طور کلی این محصولات دوام عالی در مقابل جانوران خزنده، خورنده و غیره دارد.
همچنین دارای انواع مدل ها و سایز های گوناگون هستند که نصب و اجرای ساده ای دارند. این محصولات دارای طراحی تک ضرب هستند که کاربرد ساده ای دارند. به گونه ای که با نیم دور چرخش به سمت چپ باز و با نیم دور چرخش به سمت راست باز می شوند.

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز با قیمت مناسب

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز

تجهیزات آبیاری قطره ای در شیراز را در پایین ترین قیمت ها و نرخ ها را تنها و تنها از طریق نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات به صورت عمده هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید