قیمت شیر پروانه ای گیربکسی میراب

قیمت شیر پروانه ای گیربکسی میراب را می توانید در تجهیزات کشاورزی با ارزان ترین قیمت بازار از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.

 قیمت شیر پروانه ای گیربکسی میراب

کاربرد شیر پروانه ای گیربکسی میراب

شیر پروانه ای میراب با بهترین کیفیت در سایز های مختلفی از جنس چدن نیز تولید شده است. شیر پروانه ای تا فشار 10bar را پشتیبانی می کند و طراحی این شیر به گونه ای است که پروانه در موقعیت باز، كاملا در وسط قرار می گیرد و بهترین شرایط را برای عبور جریان با كمترین افت  فشار فراهم می كند.
شیر پروانه ای گیربکسی یا باترفلای ولو گیربکسی برای قطع و وصل جریان و همچنین برای تنظیم جراین سیال مورد استفاده قرار میگیرد.بیشترین کاربرد شیر پروانه ای فلنجدار گیربکسی در صنعت نفت و پتروشیمی است. این شیر در دسته شیر های ربع گرد بوده که برای تنظیم جریان مایعات غلیظ کاربرد زیادی دارد.
با چرخش 90 درجه ای شیر پروانه ای فلنجدار گیربکسی از حالت قطع جریان به وصل جریان تغییر حالت میدهد. طراحی این شیر به گونه ای است که شما میتوانید آن را هم برای سسیتم های کم فشار و دمای پایین مورد استفاده قرار دهید و هم از آن ها در سیستم های پرفشار با درجه حرارت بالا استفاده کنید.
شیر پروانه ای فلنجدار گیربکسی در حین کار کردن افت فشار کمی ایجاد میکند و به همین دلیل در سیستم های مانع افزایش فشار کاربرد زیادی دارد.

ویژگی های شیر پروانه ای گیربکسی میراب

 1. شیر ویفری گیربکسی (BCW) میراب PN10 دارای لاستیک آببندی با فرم U می باشد که داخل بدنه و دو طرف بدنه قرار گرفته و قابل تعویض است و آببندی مطمئنی را از هر دو سمت پروانه تامین می کند.
 2. شیر ویفری گیربکسی (BCW) میراب PN10 سایز ۱ تا ۸ اینچ دارای قطعات چدنی ست که توسط رنگ اپوکسی پودری آبی RAL 5005) یا (RAL 5015 به روش الکترواستاتیک پوشش داده شده است.
 3. برای ساخت شیر پروانه ای ویفری از آلیاژ هایی مانند چدن، فولاد و استنلس استیل استفاده می شود. اجزای شیر پروانه ای ویفری گیربکسی میراب NP10 شامل بدنه، اهرم، دیسک، ساقه، عملگر یا اکچویتور می باشد.
 4. جنس بدنه شیر پروانه ای گیربکسی از چدن بوده ولی باتوجه به کاربرد مشتری جنس دیسک می تواند به صورت سفارشی ساخته شود.
  در شیر پروانه ای گیربکسی نقش اصلی در تنظیم جریان، دیسک بر عهده دارد که جنس این قطعه با توجه به کاربرد شیر ویفری متفاوت می باشد.

اجزایی شیر پروانه ای گیربکسی میراب

 1. بدنه شیر پروانه گیربکسی که از جنس چدن ، فولاد، استیل و آلومینیوم و برنز است. جنس بدنه باتوجه به کاربرد این محصول و دما و فشار سیستم تعیین میشود.
 2. دیسک شیر پروانه ای گیربکسی از جنس چدن ، آلومینیوم و فولاد و استیل است.

 3. لاستیک آب بندی
 4. گیربکس شیر پروانه ای گیربکسی در دو نوع حلزونی و پیچی در بازار عرضه میشود. در نوع حلزونی آن دو چرخدنده وجود داشته که با چرخاندن فلکه، دسته میتواند نیروی وارد شده را به دیسک منتقل کند.
 5. هندویل شیر پروانه گیربکسی
 6. شفت شیر پروانه گیربکسی به صورت چهارگوش یا دایره ای تولید میشود.
 7. سیت شیر پروانه ای گیربکسی

مشخصات فنی شیر پروانه ای گیر بکسی میراب

 • سایز: DN 25 – 350
 • فشار کاری: PN 16
 • جنس بدنه: چدن داکتيل
 • جنس دیسک: استنلس استیل
 • پوشش رنگ: کلیه قطعات چدنی توسط رنگ اپوکسی پودری آبی RAL 5005 یا RAL 5015 به روش الکترواستاتیک پوشش داده می شوند.
 • گستره کاربرد: از این شیر به منظور قطع و وصل سیال استفاده می گردد.

قیمت شیر پروانه ای گیربکسی میراب

برای دریافت قیمت روز شیر پروانه ای گیربکسی میراب می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید