شیر اطمینان آبیاری با قیمت فروش فوق العاده مناسب

شیر اطمینان آبیاری با قیمت فروش فوق العاده مناسب جهت عملکرد بهینه و حداکثر سیستم آبیاری عرضه می شود. مرکز فروش شرکت آریا انواع شیر فشار شکن در سایزها و برندهای مختلف را برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم آبیاری به فروش می رساند.

شیر اطمینان آبیاری

کاربرد و مزایای استفاده از شیر اطمینان آبیاری

کاربرد و مزایای استفاده از شیرهای اطمینان آبیاری در جهت صرفه جویی در هزینه های نگهداری سیستم آبیاری، مصرف بهینه آب و بازدهی بالای سیستم آبیاری است. با استفاده از شیر فشار شکن حداکثر عملکرد مفید فشار آب در آبیاری را خواهید داشت.

[tie_slideshow]

[tie_slide] شیر اطمینان آبیاری [/tie_slide]

[tie_slide] شیر اطمینان آبیاری [/tie_slide]

[tie_slide] شیر اطمینان آبیاری [/tie_slide]

[tie_slide] شیر اطمینان آبیاری [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

عملکرد شیر فشار شکن یا اصمینان به گونه ای است که لوله ها، آبپاش ها، قطره چکان ها و در کل لوازم آبیاری بر اثر فشار زیاد آسیب نخواهند دید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای امنیت و کارایی سیستم آبیاری خود حتما شیر اصمینان یا فشار شکن آبیاری نصب کنید.[/box]

معرفی شیر اطمینان آبیاری :

شیر اطمینان آبیاری از سری دسته های پرکاربرد است که از ساختار و طراحی ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. به عبارتی دیگر به این محصولات تجهیزات ایمنی‌ هم نیز گفته می شود.
عملکرد این دسته از شیرالات به این گونه است که موقعیت بسته شدن خود را به وسیله یک فنر قدرتمندی که دارد اعمال می کند. همچنین حالت باز بودن خود را به کمک فشار مربوطه پشت خود می باشد که در این حالت شیر به فشار استاتیکی معینی عمل می کند که این امر سرعت بالا بودن باز شدن را فراهم می کند.

شیر اطمینان آبیاری با قیمت فروش فوق العاده مناسب

عملکرد شیر اطمینان آبیاری :

خطوط ابیاری تحت فشار کشاورزی باید به وسیله یک شیر اطمینان کنترل شوند. وظیفه اصلی این دسته از شیرالات در مواقعی است که گاز داخل خطوط بیش از حد باشد. در این صورت شیر اطمیان در حالت وصل شدن قرار می گیرد و مقدار هوا یا گاز اضافی را به صورت بسیار مناسب خارج می کند.
زیرا این هوای اضافی تعادل داخل تجهیزات را بر هم می زند و موجب می شود تا کارایی آن پایین بیاید. از سوی دیگر طراحی این شیرهای اطمینان به این گونه است که بیشتر از ۱۰ درصد فشاری که خطوط نیاز دارد، در حدود بالاتری می تواند تحمل کند.

ویژگی های شیر اطمینان آبیاری :

شیر اطمینان آبیاری ، برای جلوگیری از زیاد شدن فشار ناشی از داخل لوله ها و سایر قطعات پروژه های آبیاری ساخته و‌ تولید شده است.
البته گفتنی است بدانید این دسته از شیرالات به دو دسته شیر اطمینان وزنه ای و شیر اطمینان حرارتی تقسیم می شود‌. هرکدام از این محصولات دارای عملکرد مناسب و قابل اطمینانی هستند. همچنین این محصولات دارای ویژگی های عالی و مزایای منحصر به فرد هستند که مورد استقبال همگان قرار گرفته اند.

شیر اطمینان آبیاری با قیمت فروش فوق العاده مناسب

مزایای شیر اطمینان آبیاری :

شیر اطمینان آبیاری، دارای طراحی ویژه و منحصر به فردی است که فشار های داخل خطوط را در بهترین شیوه رهاسازی می کند. زیرا این فشار ها می تواند آسیب جدی به تجهیزات وارد کند و حتی ایمنی کاربران را به خطر بیاندازد.
ساختار این دسته شیرالات به این گونه است که مقاومت بالایی دارد و طول عمر بالایی را هم تضمین می کند. به علاوه در مقابل ضربات، فشار ها، رطوبت و درجه حرارت بالا و پایین مقاومت عالی و بالایی دارد.

فروش عمده انواع شیر اطمینان آبیاری

سیستم های کشاورزی نیاز روزافزون به تجهیزات آبیاری نوین دارند. شرکت کشاورزی و صنعتی آریا افتخار فروش عمده انواع شیرهای اطمینان آبیاری در سایزهای مختلف با مناسب ترین قیمت را دارد.

شیر اطمینان آبیاری

خرید و قیمت شیر اطمینان آبیاری

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، خرید و دریافت لیست قیمت شیر اطمینان آبیاری با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید. با تماس و عضویت در کانال تلگرام، مشاوره رایگان و تخفیف دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید